בית המשפט בתל-אביב. צילום ניר קידר
בית המשפט בתל-אביב. צילום ניר קידר

האונס בחוף אכדיה: כתבי אישום הוגשו נגד ארבעה קטינים

כתבי האישום שהוגשו נגד ארבעה קטינים מהוד השרון והרצליה, מגוללים מסכת של עבירות אינוס, מעשים מגונים והתעללות שבוצעו בקטינה בת 16 מהשרון

פורסם בתאריך: 6.8.17 06:25

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה ביום חמישי לבית המשפט כתבי אישום נגד ארבעה קטינים, בני 17-15 תושבי הוד השרון והרצליה, הכולל עבירות אינוס, מעשה סדום, מעשים מגונים, התעללות בקטין, ניסיון אינוס ועבירות נוספות, אשר בוצעו בקטינה בת 16. יחד עם כתבי האישום, הגישה הפרקליטות בקשות למעצר עד תום ההליכים נגד ארבעת הנאשמים.

על פי כתבי האישום, בין המתלוננת לאחד הנאשמים (בן 15) קיימת הכרות, במהלכה התאהבה המתלוננת בנאשם וחפצה מאוד בקרבתו ותשומת ליבו והנאשם היה מודע לכך. בתקופה הרלוונטית נהגו המתלוננת, הנאשם בן ה- 15 וחבריו של הנאשם, שלושה קטינים נוספים (נאשמים גם כן), להיפגש במקומות שונים, בין היתר בחוף הים בהרצליה.

12.7.17: אונס בשירותים בחוף בידי שניים מהנאשמים

ב- 12.7 הגיעה המתלוננת יחד עם חברתה לחוף בהרצליה, שם פגשה את בן ה- 15 בו הייתה מאוהבת ושניים מחבריו. לאחר שבילו יחדיו מספר שעות, נשארו ללון בחוף. למחרת, בשעות הבוקר, עת שחו המתלוננת ובן ה- 15 בים, אמר הנאשם למתלוננת כי ברצונו לקיים עמה יחסי מין והיא סירבה. בתגובה איים הנאשם על המתלוננת, כי אם לא תקיים עמו יחסי מין הוא לא ידבר איתה וישאירה בים. בהמשך קרא בן ה- 15 לחבר שלו (נאשם נוסף), בן 16, ואמר למתלוננת לגשת לשירותים שבחוף יחד עמם.

המתלוננת אמרה לבן ה- 15 כי אינה רוצה לבוא עמם, אולם השניים איימו עליה כי אם לא תעשה כרצונם, ינקטו באלימות כלפי בני משפחתה. בשל פחדה, נענתה המתלוננת לדרישתם והלכה עמם לשירותי הנשים שבחוף, שם ביצעו בה הנאשמים מעשי סדום, אינוס ומעשים מגונים. תוך כדי מעשיהם של הנאשמים, הציצו חברתה של המתלוננת וחברו הנוסף של הנאשם (גם הוא נאשם) לשירותים, צפו במתרחש וצחקקו, עד ששני הנאשמים שהיו עם המתלוננת בתא הורו להם לעזוב. משסיימו השניים לבצע במתלוננת את זממם, הורו לה להתלבש ועזבו את תא השירותים כשהיא ערומה.

באותו היום, לאחר האירועים הללו, נסעו המתלוננת, השניים שהיו איתה בתא השירותים וחברתה באוטובוס מהחוף להוד השרון. באוטובוס התיישבה המתלוננת, בעצת חברתה ודרישת הנאשמים, בין שני הנאשמים במושב האחורי. במהלך הנסיעה דרשו הנאשמים מהמתלוננת כי תבצע בהם מעשה סדום וכאשר סירבה, איימו עליה כי אם לא תעשה זאת "יעיפו אותה" ולא תתלווה אליהם לבריכה. בהמשך, גרמו הנאשמים לבצע בהם מעשה מגונה וביצעו בה מעשים מגונים.

21.6.17: אונס בחוף בידי שלושה מהנאשמים

בנוסף, בן ה-16 נאשם בכך שב- 21.6 או בסמוך לכך, הגיעה המתלוננת עם שתי חברות לחוף בהרצליה, שם פגשו בו ובנאשם נוסף (בן 15) ו- 2 חברים נוספים שלהם. בהמשך עזבו חברותיה והמתלוננת נותרה לבדה. בסמוך לחצות, אמר הנאשם בן ה-16 למתלוננת כי הוא מעונין לשוחח עמה בצד, תוך שהוא אוחז בידה ומושך אותה אל מאחורי כסאות הים, בסמוך לסוכת המציל. הנאשם אמר למתלוננת כי הוא מעונין לקיים עמה יחסי מין אולם היא התנגדה וביקשה ללכת. בתגובה, אחז אותה הנאשם בידיו ומנע ממנה ללכת באומרו כי אם לא תספר, הוא לא יכה אותה ויאמר עליה דברים טובים. בהמשך, אנס הנאשם את המתלוננת וביצע בה מעשים מגונים. אחר כך חזרו הנאשם והמתלוננת לשבת יחד עם חבריו של הנאשם. אחר כך ניסה אחד מחבריו של הנאשם לאנוס את המתלוננת (נאשם נוסף). הנאשם הגיע למקום ואמר לו לעזוב. חברו עזב את המקום והנאשם אנס את המתלוננת.

באותו היום הגיע לחוף בן ה- 17, שהוא אחיו של בן ה-16 שאנס את המתלוננת וחבר קרוב של בן ה- 15 בו הייתה המתלוננת מאוהבת. לאחר זמן מה, בסמוך לסוכת המציל, ניגש הנאשם אל המתלוננת בעודה מתלבשת וכשהוא מודע לכך שאחיו, בן ה- 16, קיים עמה יחסי מין בניגוד לרצונה ואמר לה כי יעזור לה בהתמודדותה עמם. כהוכחה, הראה למתלוננת כי לקח מהם את הטלפונים הניידים. בהמשך, אנס אותה. המתלוננת אמרה לנאשם בשקט כי אינה מעוניינת לשכב עמו אולם נענתה לרצונו לאור הבטחותיו לסייע לה.

נאשם נוסף, בן 15, הינו חבר קרוב של הנאשם בן ה- 15 בו הייתה המתלוננת מאוהבת. באותו היום הגיע לחוף בהרצליה וצפה בבן ה-16 אונס את המתלוננת ליד סוכת המציל. בן ה-15 נאשם כי מיד לאחר מכן ניגש אל המתלוננת ואמר לה כי גם הוא מעונין לקיים עמה יחסי מין. המתלוננת סירבה ואמרה כי היא עייפה, והוא לקח אותה אל מאחורי כסאות הים, שם ניסה לאנוס אותה.

בן ה- 15 בו הייתה המתלוננת מאוהבת ובן ה- 16 עצורים. בן ה- 17 ובן 15 הנוסף היו עצורים, אך שוחררו למעצר בית במהלך החקירה. כאמור, הפרקליטות מבקשת את מעצר החשודים עד תום ההליכים.

תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר