משה פדלון ומנשה רז. צילומים עזרא לוי, אלון רון
משה פדלון ומנשה רז. צילומים עזרא לוי, אלון רון

התור בקופת חולים: פדלון דורש מהעיתונאי מנשה רז להסיר פוסט שכתב נגדו

בחשבון הפייסבוק שלו כתב רז כי משה פדלון עקף תור ממתינים בקופת חולים. פדלון: "בשום שלב לא ביקשתי ולא קיבלתי יחס מיוחד או עדיפות בתור"

פורסם בתאריך: 2.10.17 10:14

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, דורש מהעיתונאי ומגיש הטלוויזיה מנשה רז להסיר פוסט שפרסם עליו רז בחשבון הפייסבוק שלו ולפרסם במקומו הבהרה והתנצלות באופן מיידי. זאת בטענה כי פרסומו של רז מנוגד לחוק איסור לשון הרע.

ביום חמישי האחרון (28.9) העלה מנשה רז לחשבון הפייסבוק שלו, שבו כ-5,000 חברים, פוסט בו טען כי ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, מלווה בפמליה של שלושה אנשים, ניצל את מעמדו לרעה ועקף את תור הממתינים בקופת חולים כללית בהרצליה. אתמול (א'), הגיב ראש העיר במכתב בו הוא מסביר את פרטי המקרה ודורש מרז להסיר את הפוסט ולפרסם הבהרה והתנצלות.

"סיפור קטן על אדם (קטן) שמנצל מעמדו באירוע קטן", כך פתח רז את הפוסט שהעלה והמשיך: "ואז, פורץ אל המרחב הזה, כולו חיוכים כאילו הוא ״משתין בושם״ בקביעות, מלווה על ידי פמליה של שלושה אנשים, ראש עיריית הרצליה, משה פדלון. פדלון הוא מחוץ לתור… הוא הרי לא ככול האדם ולכן התור והסדר, לא מדברים אליו… זה פדלון שמאמין כנראה, שהוא שייך לאצולה וזה גם הרופא ופקידות ופקידי קופת חולים כללית הרצלייה שמאפשרים לו… קטן, פדלון, קטן. שכחת כנראה שאתה ״איש ציבור״?"

כאמור, בנוסף לדרישה להסרת הפוסט ופרסום התנצלות, טוען ראש עיריית הרצליה במכתבו, אשר העתקיו נשלחו ליועצת המשפטית, עו"ד ענת בהרב ולמנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא, כי הפרסום של רז מנוגד לחוק איסור לשון הרע ומסב לו נזק חמור, בין היתר בשל פגיעה בשמו הטוב ובתדמיתו הציבורית. "ברשומה האמורה עשית כלפיי שימוש במילים קשות ומעליבות, שאינני רוצה לחזור עליהן ואינן מוסיפות לך כבוד", כתב פדלון ומסביר: "לגוף הפרסום לא היו דברים מעולם ומדובר בהשמצה חסרת בסיס. אינני רואה צורך להצטדק או להתנצל, אולם למען הסדר הטוב אבהיר, כי בדיוק כמו כל יתר המטופלים, בהגיעי למרפאת קופת חולים כללית בהרצליה קיבלתי מספר באמצעות מזכירה מהמערכת האוטומטית לניהול תורים המוצבת בדלפק המזכירות, והמתנתי בסבלנות לתורי. נבדקתי ונשלחתי לצילום רנטגן, שלאחריו נקראתי בשנית לחדר הרופא. לא נכנסתי לחדר הרופא לפני שהרופא קרא לי, וזאת זמן קצר יחסית לאחר ביצוע הצילום, כנהוג וכמקובל. בשום שלב לא ביקשתי ולא קיבלתי יחס מיוחד או עדיפות בתור, כפי שמוצג על ידיך".

תגובתו של רז טרם נמסרה ותתפרסם כשתתקבל.

תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר