הדס טרוסטלר. צילום: באדיבות עיריית כפר סבא
הדס טרוסטלר. צילום: באדיבות עיריית כפר סבא

מינוי חדש באגף החינוך: הדס טרוסטלר תשמש כמנהלת המחלקה לילדים בסיכוי

המחלקה נותנת מענה לתלמידים "שוני צרכים" בגילאים 21-3, ואחראית שיבוץ תלמידים למסגרות חינוכיות העונות על צורכיהם, קידום שילוב התלמידים במסגרות החינוך הרגיל ובקהילה, פיתוח וקידום יוזמות חינוכיות במסגרות החינוך המיוחד ועוד

פורסם בתאריך: 21.7.19 10:49

הדס טרוסטלר נבחרה לתפקיד מנהלת המחלקה לילדים בסיכוי באגף החינוך בעיריית כפר סבא, ותחליף בתפקידה את נתי ברכר נפתלי, שחוזרת  לתפקיד ניהולי במשרד החינוך. כך מסרה הבוקר העירייה.

המחלקה, לפי העירייה, נותנת מענה לתלמידים שוני צרכים בגילאים 21-3, כשמטרת העל של המחלקה היא לשפר את איכות חייהם ולשלבם באופן מיטבי בקהילה, על פי יכולותיהם. המחלקה אחראית על קיום ועדות השמה, שיבוץ תלמידים למסגרות חינוכיות העונות על צורכיהם, קידום שילוב התלמידים במסגרות החינוך הרגיל ובקהילה, פיתוח וקידום יוזמות חינוכיות במסגרות החינוך המיוחד ועוד.

טרוסטלר שימשה במשך שנתיים כמנהלת מחלקת הפרט באגף החינוך בעיריית רמת השרון ושימשה כיו"ר ועדות ההשמה, הובילה את פיתוח מסגרות החינוך המיוחד בעיר ואת הקשר בין מערכת החינוך למשפחות התלמידים עם הצרכים המיוחדים. בין היתר, הייתה אחראית גם על ניהול מערך הסייעות, על ניהול מערך השיבוץ ועל קידום והטמעה של תוכניות פדגוגיות והעשרה. בשנה האחרונה שימשה בתפקיד הדרכה במערך הפיקוח במחוז תל אביב של משרד החינוך, והייתה מעורבת בהיערכות לקראת יישומה של הרפורמה בחוק החינוך המיוחד.

כמו כן, טרוסטלר שימשה כסגנית מנהלת בבית הספר על שם יגאל אלון בהוד השרון ובעבר הייתה גם אחראית על הוראה מתקנת בבית הספר גורדון בכפר סבא.

מנהל אגף החינוך, ד"ר אורי ארבל-גנץ: "אני מאחל לנתי הצלחה רבה והמשך עשייה חינוכית והובלה מנהיגותית בתפקידה החשוב הבא ומודה לה בשם כל קהילת העיר על פעילותה הרבה והמבורכת בשלוש השנים האחרונות, כמנהלת המחלקה לילדים בסיכוי. אני מקדם בברכה את הדס, המביאה עימה ניסיון מקצועי עשיר, כמו גם ידע רב וניסיון ניהולי מערכתי בתחומים שבליבת עיסוקה של המחלקה. אין לי ספק כי היא תמשיך להצמיח את העשייה בתחומים אלו במערכת החינוך העירונית ותוסיף לקדם ולפתח תחומים חדשים ולהרחיבם".

אולי יעניין אותך גם

תגובות

תגובה אחת

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר