חברי ועד הורי הגנים
חברי ועד הורי הגנים

היום בערב: ההורים בכפר סבא בוחרים ועד לגנים

ישיבה ראשונה של ועד הורי הגנים תתקיים היום, ובסופה יתקיימו בחירות לחברי הוועד וליושב או יושבת הראש

פורסם בתאריך: 24.9.17 18:29

הורי ילדי הגנים בכפר סבא יקיימו היום בחירות לחברי ועד הורי הגנים בעיר. הבחירות יתקיימו בסופה של ישיבת פתיחת השנה של ועד הגנים העירוני, שתתקיים היום, בשעה 20:30, במרכז גלר שברחוב מור בשכונת הדרים. בישיבה יעבירו חברי הועד המכהנים, בראשות אדמית בריכטה, עדכון להורים על הפעילות המתוכננת של הוועד בשנת הלימודים שנפתחה. בהודעה להורים שהציפו חברי הוועד כתבו: "דיברנו, מחינו, שבתנו. עכשיו בוחרים! בכנס נציג את האתגרים ואת ההישגים של השנה החולפת: פרויקט אפונים, תשלומי הורים, 'שמח ביולי', סוגיית כוח האדם בגנים, עדכונים שוטפים ועוד וכמובן תתקיימנה בחירות לחברי הוועד לשנת תשע"ח".

בריכטה תשמש בתפקידה לעוד עשרה ימים ואז תפרוש ויושב או יושבת ראש אחר או אחרת ייבחרו במקומה. על ראשות הוועד מתכוונים להתמודד חבר הוועד ערן ורנר, וחברת ועד נוספת ששוקלת להציג מועמדות היא איריס תרם שפר. "מטרת הפגישה היום היא פגישה ראשונה של כל ההורים בגנים. מי שרוצה להגיע ולשמוע, או להיבחר לוועד, מוזמן להגיע", אומרת בריכטה, "בתחילת הערב תהיה מצגת על מה שוועד הגנים עשה בשנה שעברה ומה התוכניות של הוועד לשנה הקרובה. בעיקרון, אמור להיות נציג מכל אחד מ-180 הגנים, אבל בפועל מגיעים לישיבה הזאת הרבה פחות. אלה אמורים לבחור כ-18 חברי ועד. ועד הגנים פועל בראש ובראשונה לטובת האנשים הקטנים ואני מקווה שיגיעו אנשים שרוצים לתרום ולעזור, ולפעול לטובת הילדים".

ורנר: "אני בוועד כבר שנה, מטעם גן מיתר. הוועד פועל בצורה עניינית ומדובר בהורים שעושים המון עבודה התנדבותית בנושאים כמו קייטנות בגנים, כוח אדם, גני יול"א, תוכנית כחלון, שיפוצים. בקיצור, מגוון נושאים. השנה לראשונה יש הרבה התעניינות להצטרפות לוועד. גם אנחנו פנינו להורים שיגיעו. זה בסך הכל מחמיא לנו כי הצלחנו להביא את הגוף הזה להישגים. נשאר עוד הרבה מה לעשות אבל משמח שיש עוד אנשים שרוצים לבוא ולתרום".

תרם שפר, השוקלת להתמודד: "בשנה שעברה כל מי שהתנדב נכנס לוועד, והיו רק 11 חברים. לא ברור עדיין מי מהם יתמודד או יישאר. אני חושבת שיש התעוררות בנושא ההצטרפות אל הוועד בעקבות משבר הפיילוט בגני היול"א".

 

תגובות

אין תגובות

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר