כיתה, אילוסטרציה mosher depositphotos.com
כיתה, אילוסטרציה mosher depositphotos.com

מי חוזר ומתי? העירייה החליטה על חזרה מדורגת ללימודים בכפר סבא

בהתאם למתווה, חולקה העיר לארבעה אזורים על פי מיקום גאוגרפי. בכל יום יתקיימו לימודים פיזיים בשני אזורים וההורים יעודכנו לאיזה אזור לימודים הנכם משויכים

פורסם בתאריך: 22.10.23 20:40

עיריית כפר סבא מחזירה את הלימודים הפיזיים בבתי הספר ובגנים הילדים, בהתאם להערכות המצב ועל פי מתווה חזרה מדורג ותגבור האבטחה בכל מוסדות החינוך בעיר. על פי המתווה, העיר תחולק לאזורים והלמידה הפרונטלית תתקיים בהתאם ותחת אבטחה, ללא צהרונים, כאשר שבוע הלימודים ישולב עם למידה מקוונת.

החזרה המדורגת תחל כבר מחר בבוקר, יום שני, 23/10. זאת לאור ההחלטה של העירייה, בשיתוף כלל גורמי החינוך, הביטחון והנהגת ההורים העירונית.

בעירייה ציינו כי "מדובר בצעד חשוב לשמירה על הרצף החינוכי, ובמטרה להעניק לתלמידות ולתלמידים שגרה תומכת – בפן הנפשי ובפן החברתי" עוד ציינו כי "בהנחיית ראש העיר, במהלך ימי המלחמה עיבתה עיריית כפר סבא ותגברה את כוחות הביטחון ברחבי העיר, הכוללים גדוד כוננות עירוני חמוש המונה מעל 400 תושבים מתנדבים, יחידת חילוץ והצלה המונה מאות לוחמות ולוחמים, כיתת כוננות צבאית עירונית חמושה, תצפיתניות, יחידת רחפנים, יחידת אופנועים ותצפיתניות. יש לציין, כי העירייה קשובה להנחיות פיקוד העורף ולהסלמה באזור יהודה ושומרון, והורה שאינו מעוניין להשיב את ילדו ללימודים – אינו חייב בכך".

על פי מתווה החזרה ללימודים בכל בית ספר יוצב מאבטח חמוש, ובכל אשכול גנים בו היה מאבטח בעבר – יוצב מאבטח חמוש. כמו כן, בכל אזור יערכו שלושה סיורים + תגבור אבטחה של גדוד הכוננות החמוש העירוני, כיתת הכוננות הצבאית, משטרה וצה"ל.

בהתאם למתווה, חולקה העיר לארבעה אזורים על פי מיקום גאוגרפי – כאשר בכל יום יתקיימו לימודים פיזיים בשני אזורים – וההורים יעודכנו לאיזה אזור לימודים הנכם משויכים. כאמור בכל אזור לימודים יהיה צוות אבטחה מכיתת הכוננות הצבאית החמושה העירונית. עוד בהתאם למתווה, מדי יום יעבירו מוסדות החינוך רשימה שמית של התלמידים שהגיעו, יבוצע תרגול כניסה למרחב מוגן ביום החזרה ותלמידים אשר לא יגיעו לבתי הספר, יקבלו משימות מתוקשבות. יש לציין, כל האמור לעיל, תואם את הנחיות פיקוד העורף למיגון באזור צהוב מדרג 2. במידה שהמדרג ישתנה, ההורים יעודכנו בהתאם.

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר