עורכי דין מומלצים בכפר סבא

תמיד טענו שהעיר שלנו מלאה באנשי מקצוע איכותיים. המפגש עם עורכי דין מומלצים בכפר סבא, המחיש לנו עד כמה צדקנו

פורסם בתאריך: 9.7.18 21:41

משרד עו"ד פייפר כהן ושות' – עם תוצאות בשטח אי אפשר להתווכח

להלן דוגמא של לקוח משנת 2018: מרדכי נפגע בראשו כתוצאה מתאונת דרכים – יקבל מיליון ₪ כולל קיצבה חודשית לכל החיים

מרדכי (שם בדוי) היה מעורב בתאונת דרכים כאשר רכבו נפגע מאחור על ידי רכב אחר. כתוצאה מהתאונה, נגרמה למרדכי טלטלת צוואר שהובילה לפגיעה מסוג "צליפת שוט" או בשמה הלועזי :" WHIPLASH".
זמן קצר לאחר מכן מרדכי החל להרגיש בתסמינים של כאבי ראש, ירידה בזיכרון ובריכוז, סחרחורות, עצבנות, חוסר סבלנות, עוררות יתר, הפרעות שינה, מחשבות חוזרות מהתאונה ועוד תסמינים אשר הפריעו לו בתפקוד היומיומי.

בנקודה זו, חשוב להדגיש כי לעיתים פגיעה מסוג "צליפת שוט" נראית על פניה פשוטה ולא כזו שמאופיינת בתסמינים גופניים אחרים באופן מיידי, ולכן לעיתים קרובות היא עלולה להתפתח לפגיעות נוספות כמו פגיעת ראש כתוצאה מהחבטה במשענת הראש.

מעבר לפגיעות הפיזיות, עלולה להתפתח פגיעה נפשית כתוצאה מתאונת הדרכים, והיא פוסט טראומה ולו בדרגה קלה, אשר רובנו נוטים להתעלם ממנה. פגיעה זו עשויה להפריע לנו בתפקוד היומיומי ולגרום לנו להתנהג בצורה שבה לא היינו מתנהגים אלמלא התפתחה אצלנו הפוסט טראומה.

בסמוך לקרות התאונה, פנה מרדכי למשרדינו המתמחים בביטוח לאומי ותאונות עבודה, וזכה לליווי וטיפול בכל הנוגע להתמודדות מול המוסד לביטוח לאומי והוועדות הרפואיות. פניה לעורך דין לצורך טיפול בפגיעת גוף כתוצאה מתאונת דרכים בסמוך לקרות התאונה הינה אקוטית, והליווי של עורך דין הינו מהחשובים, שכן אדם שנפגע, פעמים רבות אינו מודע לפגיעות נוספות שעלולות להתפתח אצלו ונוטה להתעלם מהן.

לא אחת כניסיון של מהלך השנים הרבות בהם המשרד פעיל, פנייה מאוחרת לביטוח לאומי ותיעוד רפואי לא נכון עשוי להשפיע על הפיצוי אותו יקבל התובע על אחוזי הנכות אותם יקבע המוסד לביטוח לאומי בתביעת נכות מעבודה.

מרדכי סבל מפגיעה אורתופדית צווארית, מפגיעה קוגניטיבית שכללה בעיות זיכרון וריכוז, שהתפתחה בעקבות טלטלת הצוואר והחבטה במשענת הראש, וכן מפוסט טראומה נפשית שאף היא התפתחה בהמשך. לא אחת אנו נוטים שלא לייחס חשיבות רבה לכאבי הראש מהם אנו סובלים כתוצאה מהחבטה במשענת , או לא אחת אנו לא לייחס משמעות לחרדות שמלוום אותנו בלילה מהתאונה, בטענה זה יעזור, זה רק ע
ניין של זמן. אולם אם נעצו לרגע ונחשוב על זה, הפגיעות האלה והסבל הרב, עשוים להגרם מהתאונה והתוצאה היא אם הפגיעות האלה עשויות להיות שוות אחוזי נכות וגם כסף ולפעמים להגדיל את הפיצוי שמגיע לנו על הסבל מהתאונה.


מרדכי נפגע במסגרת עבודתו ולכן תביעתו נוהלה כמקובל תחילה מול המוסד לביטוח לאומי. המוסד לביטוח לאומי הכיר רק בפגיעה הצווארית ומשם הדברים התפתחו במסגרת הועדות הרפואיות, והמאבק העיקש של משרדנו מול הרופאים בוועדות מטעם המוסד לביטוח לאומי, הביא להכרה גם בנכות קוגניטיבית וגם בנכות נפשית.

מול הועדות הרפואיות, המערכה הייתה לא פשוטה כלל. המוסד לביטוח לאומי כידוע כמי שאינו "מחלק" אחוזי נכות בחינם, ועל האדם העומד מולו, להוכיח את סבלו ונכותו באמצעות בדיקות, והיערכות נכונה לוועדות הרפואיות, כמובן בליוויו של עורך דין.

חשוב להדגיש כי לפני התאונה מרדכי כיהן בתפקיד בכיר במקום עבודתו, וניהל ציי רכב. לאחר התאונה משהחלו תסמיניו האורתופדיים, הנוירולוגיים והנפשיים להתגבר ולהשפיע עליו מאוד, מרדכי לא יכול היה להחזיק יותר מעמד במקום העבודה שלו, ויכולותיו נפגעו עד מאוד, עד אשר לבסוף נאלצו לפטרו. לאחר הפיטורין, הוא לא עבד במשך כשנתיים, שכן הפגיעה בתאונה השפיעה מאוד על תפקודו. היום מרדכי עובד רק במשרה חלקית, בתפקיד שאינו ניהולי ואף רחוק ממנו.

ה"קרב" מול המוסד לביטוח לאומי להכרה בו כנפגע לא היה פשוט, כאשר לבסוף מכלול  הנכויות שהושגו, בשיעור משוקלל של 25%, מזכים את מרדכי בקצבה חודשית מהמוסד לביטוח לאומי למשך……

במסגרת הנכויות שנקבעו במסגרת הועדות הרפואיות נקבע כי מרדכי זכאי ל-
12.5% נכות נפשית, 10% בגין כאבי ראש, 5% נכות אורתופדית צווארית. סה"כ נכות משוקללת בשיעור 25%. ראוי לציין כי במקרה זה, מרדכי קיבל זכאות לנכות כפולה הן נפשית והן קוגניטיבית.

הסיפור לא נגמר. לאחר שנקבעו הנכויות הרפואיות, הקרב האמיתי היה עוד לפנינו, כאשר נאלצנו להוכיח למוסד לביטוח לאומי שישנה ירידה גדולה בשכרו של מרדכי, וביכולתו לשוב לעבודה. לאחר מספר פגישות וועדות שנערכו, קיבלנו את התוצאה הסופית הטובה מכולן והיא העלאת נכותו של מרדכי מנכות בשיעור 26% לשיעור 38%- כאשר קצבת הנכות החודשית משולמת לפי נכותו הגבוהה בשיעור 38%.

סך הפיצוי מהמוסד לביטוח לאומי לעבר ולעתיד עומד על כ- 550,000 ₪, עם קצבה חודשית מובטחת, אשר אינה תלויה בגובה השתכרותו של מרדכי כיום.

לאחר שההליכים הסתיימו מול המוסד לביטוח לאומי, פנינו בתביעה לחברת הביטוח. במקרה של מרדכי, כאשר תגמולי המוסד לביטוח לאומי כל כך גבוהים וצפויים להישאר כך, תביעתו הנזיקית אינה גבוהה יחסית, אך עדיין הצליח משרדנו להשיג פיצוי מחברת ביטוח החובה, ומרדכי קיבל  פיצוי על פגיעתו בתאונה הן מהמוסד לביטוח לאומי והן מחברת הביטוח אשר ביטחה את רכבו בביטוח חובה.

נקודה נוספת וחשובה. גם כאשר סכום התגמולים שהנפגע אמור לקבל מהמוסד לביטוח לאומי "נבלעים" בתביעה הנזיקית כלומר, גובה תגמולי המוסד לביטוח לאומי גבוהים מהתביעה הנזיקית- לא מומלץ לוותר על התביעה הנזיקית לחלוטין וניתן לקבל פיצוי גם בגזרה זו.

סיכומם של דברים:
לצורך ההתנהלות מול הועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי בוצעה הכנה מדוקדקת של חומר רפואי, נערכו בדיקות רבות אשר הדגימו את פגיעותיו של מרדכי, שאלמלא ליווי צמוד של עורך דין, ככל הנראה מרדכי לא היה מודע להן או מגיע אליהן, וזאת ללא ההכוונה הנכונה.

בהתאם למקרה של מרדכי, חשוב לציין כי אין לזלזל בפגיעה בתאונות דרכים ואף לא בזו שנראית לנו קלה או מזערית, שכן הפגיעות הפיזיות עלולות להתפתח לפגיעות בעלות חשיבות אשר גורמות לנכות צמיתה בלתי הפיכה, ולעיתים גם לנכות נפשית, כמו במקרה זה, שאין לזלזל בה.
פגיעה מסוג זה כפי שארעה למרדכי, הביאה להתפתחות של נזקים אורתופדיים ונוירולוגיים בלתי הפיכים, ואף לנזק נפשי כתוצאה מהתאונה.

על מנת להצליח ולמצות את זכויותיכם ולקבל את הפיצוי המגיע לכם כתוצאה מפגיעה בתאונת דרכים, עליכם לפנות לייעוץ משפטי בהקדם ובסמוך ככל שניתן למועד התאונה, על מנת להביא לתוצאות הטובות ביותר עבורכם, ולקבל את כל הכלים הדרושים לכם כדי לנהל תביעה מסוג זה, ולקבל את הפיצוי המגיע לכם, הן מול המוסד לביטוח לאומי והן מול חברת ביטוח החובה.

משרדנו הינו משרד עורכי דין אשר מייצג תובעים בלבד, ואשר מלווה את לקוחותיו בכל שלבי התביעה, כאשר לכל אורך הדרך, אנו דוגלים ביחס אישי, תוך הקפדה על קשר הדוק ביו הלקוח לבין עוה"ד המטפל בתיק שלו, תוך מתן ייעוץ משפטי וטיפול בלקוח ברמה הגבוהה ביותר, והשגת התוצאות המקסימאליות.

לפרטים נוספים: משרד עורכי דין פייפר כהן, כפר סבא; טלפון: 077-518-0500

היכנסו לקרוא על המלצות מלקוחות המשרד


ישי פורת עורכות דין ונוטריון: "השירות המקצועי ביותר עם העצות האמתיות ביותר"

חברות שצמחה בין שתי מתמחות צעירות בבית משפט השלום בכפר סבא, הפכה עם השנים לשותפות עסקית ופתיחת משרד עורכי דין משותף, גם הוא בכפר סבא. עו"ד מיכל פורת ועו"ד מיטל ישי משלבות אווירה משפחתית עם שירות מקצועי וממוקד. משרדן המטופח מתמחה בנדל"ן ובדיני משפחה.
"עיקר העיסוק שלנו הנו בנדל"ן, אך גם ירושות, צוואות, הסכמי ממון ויפויי כוח מתמשך, שהינו שירות חדש מבית האופוטרופוס הכללי, לפיו אדם יכול בחייו, בעודו בבריאות טובה, לקבוע מי יהיה הממונה האחראי עליו במידת הצורך", מסבירה עו"ד פורת.
בנושאי נדל"ן המשרד מתעסק בכל מגוון עסקאות הנדל"ן, רכישה, מכירה והשכרה של דירות מגורים ונכסים מסחריים, היבטי מיסוי מקרקעין, בתים משותפים, רישום ותיקון צווי בתים משותפים בטאבו, משקים חקלאיים עסקאות קומבינציה ועוד.
"לפני הכל אנחנו בני אדם ואנחנו מטפלים בבני אדם, ולכן אנו דואגות שהשרות שלנו יהיה מאוד רגוע, נכון ומדויק", אומרת עו"ד ישי. "המוטו שלנו הוא לתת את השירות המקצועי ביותר, גם אם לפעמים את אומרת ללקוח שמה שהוא רוצה לעשות לא נכון לו, אני הולכת עם האמת שלי, אם יש משהו שאני צריכה לומר ללקוח והמקצועיות מעידה על בעיה, מנסים לפתור ואם אי אפשר, אנו ממליצות שלא לבצע עסקה כי הוא יכול להינזק ממנה".

משרד "ישי פורת" בולט בזמינות ללקוחות, ובנתינת מענה לכל שאלה. "גם אם הלקוח שואל שאלה שאינה קשורה לתחום ההתמחות של המשרד, אנו דואגות לפנות לקולגות המתמחים בתחום ולספק ללקוח מענה", אומרת עו"ד פורת.

כתובת: "בית מניבים", רחוב הסדנה 6 כפר סבא (קומה 5)
טלפון: 09-7681466

עורכות הדין ישי ופורת צילום: ליאור טובול

עורכות הדין ישי ופורת צילום: ליאור טובול


 

דן בר-אל ושות'-משרד עורכי דין ונוטריון: "איכות ומקצועיות ברמה שלא הכרתם"

משרד עורכי הדין דן בר-אל ושות', הינו אחד מהמשרדים הוותיקים והגדולים באזור השרון, המשרד הוקם בשנת 1967 על ידי עו"ד דן בר-אל והוא פועל מאז באופן רצוף תוך הרחבה מתמדת של תחומי עיסוקו והיקף פעילותו.
תחומי עיסוקו והתמחותו של המשרד הינם בעיקר בענף הנדל"ן על כל שלוחותיו והיבטיו, לרבות עסקאות קבלניות, עסקאות קומבינציה, רכישה, עסקאות "יד שנייה" על כל סוגיהן, כולל דירות, נדל"ן מסחרי, נחלות, ייצוג רוכשים ברכישת דירות מקבלנים, הסכמי מכר ושכירות ועוד. המשרד מתמחה גם בדיני ספורט, דיני ירושות וצוואות, הסכמי ממון וקיום וניהול גישורים.
התמחות מיוחדת הינה בתחום ההתחדשות העירונית – פינוי בינוי ותמ"א 38 על שלוחותיה. "בתחום זה, אומרת עו"ד אורית רימון (שותפה במשרד), "נחשב המשרד כפורץ וכמתווה דרך, כאשר ליווה את הפרויקט הראשון של פינוי בינוי בתל-אביב בשכונת נווה שרת, במסגרתו פונו 96 דיירים ונבנו 270 דירות חדשות אשר אוכלסו על ידי הדיירים והרוכשים לפני למעלה משנה. מאז מלווה המשרד מספר רב של פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית באזורים רבים בארץ, ביניהם: רעננה, פ"ת, תל-אביב, כפר-סבא, הוד השרון, ר"ג ועוד, אשר נמצאים בשלבי ביצוע שונים לרבות בשלבי בנייה מתקדמים".
תחומי עיסוק נוספים של המשרד הינם בתחום רישום מקרקעין, לרבות רישום פרצלציות מורכבות ורישום בתים משותפים בהיקף של אלפי יחידות. ובתחום תכנון ובניה, כולל ליווי של תכניות בניין ערים בכל השלבים., היתרי בניה והיטל השבחה, כולל ייצוג ברשויות התכנון, וועדות ערר וערכאות.
המשרד מונה חמישה שותפים ועוד עורכי דין שכירים ומתמחים, "הקו המנחה של משרדנו", מסבירה עו"ד אורית רימון, "הינה שמירה על רמת איכות ומקצועיות מאוד גבוהה. עבודה אינטנסיבית של השותפים ומעורבות של השותפים בכל עסקה תוך מתן מעטפת כוללת לכל עסקת מקרקעין החל משלב המו"מ ועד לרישום העסקה בלשכת רשום המקרקעין מאפשרת לנו לשמור על רמה מקצועית גבוהה. "עקרון נוסף המנחה את עבודתנו, הינו מתן מעטפת שירותים הכוללת את כל התחומים בעסקת מקרקעין, החל מסיוע במו"מ מול הצד השני, ליווי משפטי בתחום התכנון והבניה מול וועדות התכנון, טיפול בנושא היטלי ההשבחה ומיסוי מקרקעין (מס שבח ומס רכישה) מול רשויות המס, ועד להשלמת העסקה ברישום בלשכת רישום המקרקעין, כולל רישום בתים משותפים ורישומים מורכבים".
לדברי עו"ד רמון, כל אחד מהשותפים במשרד מתמחה בתחום עיסוק מסוים וזה מה שמאפשר למשרד להעניק מעטפת שירותים רחבה כל כך ברמת מקצועיות מעולה וללוות כל לקוח מתחילת המו"מ ועד להשלמת העסקה ברישום.
"ניסיון רב השנים וליווי מאות רבות של עסקאות ואלפי יחידות דיור אפשר לצוות משרדנו להגיע לרמה מקצועית מאוד גבוהה ולדעת להתמודד גם עם עסקאות מורכבות ומאתגרות, דבר נוסף לא פחות חשוב הינו הזמינות, חשוב לנו להיות זמינים לכל לקוח ולתת לו את השירות המקצועי והמיטבי לכל עסקה קטנה כגדולה".

כתובת: משרד דן בר-אל ושות' רחוב ויצמן 42 כפר סבא
טל: 09-7419911
קישור לאתר

דן בר-אל ושות'-משרד עורכי דין ונוטריון

 


פולטין – גרונברג, משרד עורכי דין ונוטריונים: "מקצועיות ורמת שירות ללא פשרות"

כשמבצעים עסקה נדל"נית, הכי חשוב לדעת מי עורך הדין שמלווה אותך בכל התהליך. משרד עורכי הדין פולטין – גרונברג נוסד על ידי עו"ד עמיר פולטין ועו"ד רונן גרונברג לפני כשני עשורים ומאז, מיצב את עצמו כאחד מהמשרדים הבולטים בתחום הנדל"ן.
"המשרד שלנו עוסק בכל תחומי הנדל"ן, מזה כעשרים שנה, החל מעסקאות של רכישת ומכירת דירות ונכסים, וכלה בעסקאות קומבינציה, ייצוג מול קבלנים, ייצוג חברות קבלניות בפרויקטים, ייצוג בעלי קרקע בתוכניות בניין עיר גדולות והשבחת נדל"ן", מסביר עו"ד גרונברג. "לצד זה, אנחנו גאים להיות חלוצים בתחום ההתחדשות העירונית, מאז שהיינו מהראשונים שליוו פרויקטים של תמ"א 38 בארץ. המשרד טיפל ומטפל במאות פרויקטים של התחדשות עירונית ברחבי הארץ. במסגרת המומחיות של המשרד, היינו מעורבים בדיוני וועדות הכנסת בנוגע לתיקוני החקיקה בתמ"א 38. תחום הנדל"ן מרתק וטומן בחובו שילוב של מקצועיות עם יצירתיות. הסיפור שבסגירת עסקה מוצלחת בעבור הלקוח הוא הכח המניע אותנו כל יום מחדש.".
לצד הנדל"ן במשרד עוה"ד פולטין – גרונברג קמה מחלקה מסחרית גדולה, המטפלת בעיקר ברשתות אופנה ורשתות קמעונאיות מהמובילות בשוק. "כמשרד נדל"ן פיתחנו מחלקה מסחרית ייחודית, שלא אופיינית למשרדים המקומיים, שמטפלת בחברות גדולות ורשתות ארציות, עם התמחות בדיני קמעונאות ואופנה", מסביר עו"ד פולטין. "אנו מייצגים ומלווים מאז מועד הקמתן, רשתות אופנה גדולות כמו הודיס, קרולינה למקה, אורבניקה, טופ טן ועוד. כמשרד העוסק בתחום המקרקעין השמרני, באנו עם גישה חדשה בתחום המסחרי, גישה מוקפדת עם תהליכים מסודרים ורמת שירות מאוד גבוהה, לצד יצירתיות מחשבתית, שירות מקצועי ומסור. כך, המחלקה הלכה וצמחה עד שהפכה לחלק מהותי מפעילות המשרד".
המשרד צמח בשנים האחרונות ועם המעבר למשרדים מפוארים ומרווחים בבניין החדש הצמוד לקניון ג'י, מונה המשרד שמונה עורכי דין וצוות מזכירות. "המוטו שלנו הוא מקצועיות ורמת שירות ללא פשרות", אומר עו"ד גרונברג.

פולטין – גרונברג, משרד עורכי דין ונוטריונים
כתובת: בית מניבים, הסדנא 6 כפר סבא
טלפון: 09-7456768

משרד פולטין – גרונברג עורכי דין ונוטריונים


לויתן, בשן ושות' משרד עורכי דין 

בימים שבהם היד קלה על המקלדת ורבים ממהרים להתבטא באופן שאינו ראוי ויותר מכך- מנוגד לחוק, טוב לדעת שיש מי שיסייע לכם להגן על שמכם הטוב. "בעידן בו הרשתות החברתיות זמינות לכל, האצבע הופכת קלה על המקלדת וניתן להסתתר תחת זהות בדויה וכתובת IP עלומה ולהשתלח אלו באלו ולגרום נזקים גדולים ופגיעה בשם הטוב, הן של הפרט והן של בעלי עסקים". אומר עו"ד עמית לויתן. "משרדנו לקח על עצמו את הטיפול בלשון הרע כאידיאולוגיה של ממש ואנו רואים בהשבת תרבות הדיבור והכבוד לזולת, שליחות".

משרד עורכי הדין לויתן, בשן ושות' הוקם על ידי עו"ד עמית לויתן ועו"ד אורית בשן. צוות המשרד בראשותם מתמחה בתחומי גישור ובוררות, לשון הרע, דיני עבודה, חוזים הסכמים, צוואות הסכמי ממון וייפוי כוח מתמשך. המשרד מתמחה בליווי משפטי לעסקים קטנים ובינוניים ובתחום דיני עבודה בהם: יחסי עובד מעסיק, תביעה לקבלת פיצוי בגין זכויות שלא שולמו בתקופת ההעסקה ופיצויי פיטורין.

עו"ד עמית לויתן משמש גם כמגשר מוסמך משנת 1999. מתמחה בתחומים: לשון הרע, דיני עבודה, נזיקין, חברות ותאגידים. עו"ד לויתן מוסמך מטעם האפוטרופוס הכללי לערוך ייפוי כוח מתמשך- מסמך משפטי באמצעותו רשאי כל אדם בגיר (מעל 18), להפקיד ייפוי כוח מיוחד כאמור בחוק ובמסגרתו למנות מיופה כוח (בגיר), שיהא מוסמך לפעול בשמו ולהחליט כיצד יטופלו ענייניו השונים, בנסיבות בהן הממנה עצמו, מסיבות שונות, כבר לא יהא מסוגל לטפל בענייניו או להחליט באופן עצמאי.

עו"ד עמית לויתן. צילום: דני גולן

עו"ד עמית לויתן. צילום: דני גולן

עו"ד אורית בשן בעלת תואר שני במשפטים (LLM) בוגרת תוכנית ההכשרה לדירקטורים ולנושאי משרה.

מתמחה בתחום דיני העבודה בדגש על ייצוג עובדים אשר חוו התעמרות וקיפוח זכויות מצד המעסיק. לדברי עו"ד בשן אנו מתמחים בתביעות שעילתן התעמרות בעבודה, כאשר מעסיק נהג בצורה בלתי הוגנת, בבריונות ותוך יצירת סביבת עבודה לא נעימה. חשוב להבין כי בתביעות אלו הפיצוי משמעותי וללא צורך בהוכחת נזק",

בעקבות עתירה שהוגשה לבג"ץ בנוגע להליך הבחירות לרב העיר חדרה, במהלך חודש דצמבר 2017 עיכב בג"ץ את הליך הבחירות בו התמודד הרב ישראל מאיר ביטון. ברשתות החברתיות ובאתרי אינטרנט שונים פורסמה תגובה בשמו של הרב ישראל מאיר ביטון בה הוכפש שמו הטוב של המנכ"ל לשעבר במוסדות הרב ביטון, בנימין ידידיה, בדבר שקרים והבלים פרי דמיון פרוע וזאת תוך הצגת מצג שווא בניסיון להסית את השיח הציבורי מעניין העתירה והעולה ממנה.

בנימין ידידיה פנה לעורכי הדין עמית לויתן ואורית בשן והגיש תביעת לשון הרע על סך 420,000 שקלים.

בעקבות התביעה, ישבו הצדדים ובאי כוחם במסגרת הליך גישור והגיעו להסכם פשרה בו יושרו ההדורים כאשר חתמו על הודעה משותפת תוך התחייבות לשמור על ריחוק כשהרב ישלם פיצוי כספי סמלי לתובע.

התובע הסכים לחסות חלק מההסכם עליו חתמו, בכך שתוכנו נחתם בין הצדדים בנספח נפרד שכותרתו "סודי וחסוי" תוך התחייבות שלא לפגוע בסודיות או בחסיון תוכנו ואף הוסכם כי לא יוגש הנספח הסודי לתיק בית המשפט שכן תיק בית המשפט התנהל בדלתיים פתוחות וכל דיכפין רשאי לעיין בהסכם הפשרה אשר קיבל תוקף של פסק דין.

לבחירת משרד עורכי דין חשיבות רבה להצלחת התביעה. לויתן, בשן ושות' משרד עורכי דין יבטיח טיפול מסור, מקצועי ומהימן. בעלי המשרד שואפים לקצר תהליכים ביורוקטיים ולהעניק שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר, באופן מקצועי, סבלני ומהימן, מתוך היכרות אישית ומחוייבות מתמדת לכל לקוח.

לויתן, בשן ושות' משרד עורכי דין.

הנגר 24, הוד השרון

טלפון: 09-766-8377
פקס: 09-766-8374
קישור לאתר

עו"ד אורית בשן. צילום: פזית עוז

עו"ד אורית בשן. צילום: פזית עוז

 

 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר