המתווכים המומלצים בהוד השרון (מאגר ingimage)
המתווכים המומלצים בהוד השרון (מאגר ingimage)

מתווכים בהוד השרון עם טיפים מניסיונם האישי

נמצאים בשלבי מכירת דירה בהוד השרון? חושבים על קניית דירה באזור? יצאנו להכיר את המתווכים המובילים בהוד השרון

1.11.18 09:41

לירון רוטביין

מי בעסק: לירון רוטביין מנהל משרד 'הום השרון' שיווק נדל"ן. ללירון, וותק של מעל 15 שנה בעולם הנדל"ן והוא מביא איתו ניסיון רב וקשרים ענפים בתחום המשולבים במקצועיות וידע עצום והופכים את המשרד לאחד המשרדים המובילים בהוד השרון. "מדובר במשרד המונה יועצי נדל"ן מקצועיים אשר עוברים מסלול הכשרה מקיף המשלב בתוכו הכשרות מקצועיות ממיטב אנשי המקצוע בתחום לצד יישום פרקטי בשטח" מבהיר לירון רוטביין "יש לנו תמהיל אנושי נדיר של כוח אדם איכותי ומקצועי הנבחר בקפידה".

הייחוד שלנו: "כשאתה עובד מול יועץ נדל"ן במשרד אתה למעשה עובד גם מול כל שאר סוכני המשרד האחרים ומקבל חשיפה מלאה למאגר הנכסים הגדול בבלעדיות שלנו ולמאגר הקונים של כל יועצי המשרד" מסביר לירון, מה מבדיל את המשרד שלו ממשרדים אחרים. הוא מציין שבכל עסקה, הם נעזרים באנשי המקצוע המובילים בשוק (עורכי דין, אנשי משכנתאות, אדריכלים, שמאים וכו'). "כל לקוח מבחינתנו הוא "הלקוח" ומי שבוחר להיעזר בשרותי המשרד מקבל מאתנו מטריה רחבה של שירותים, זמינות -גם אחרי שעות העבודה הקונבנציונאליות ובעיקר שירות שאין שני לו". לירון, מדגיש שהם בוחרים בקפידה את הנכסים שהם מגייסים בבלעדיות למשרד ולא מתפתים לגייס כל נכס "אנחנו מוודאים שאכן בעל הנכס מעוניין למכור, מודע להיבטי המיסוי וההשבחה שחלים עליו בנוגע למכירת הנכס ועוד".

הקשר עם הלקוחות: חלק גדול מלקוחות המשרד הם לקוחות חוזרים אשר קנו נכס בעבר, היו מרוצים וחזרו פעם נוספת לרכוש או למכור נכס דרך המשרד "רבים מהם מהווים עבורנו כרטיס ביקור, דרכם הגיעו לקוחות רבים נוספים" מסביר לירון שמציין שלקוח מביא לקוח "אנחנו יודעים למכור ללקוחותינו את הנכס שלהם לעיתים אף במחיר גבוה יותר ממה שחשבו לקבל ומבחינת הקונים יש לנו הרבה סיפוק במציאת הנכס המושלם עבורם תוך התאמה מרבית לצרכיהם".

תוכניות לעתיד. במשרד ממשיכים להסתכל קדימה, להוביל עם מבחר נכסי יד 2 בבלעדיות גדול בהוד השרון, בה הם מרכזים את מירב העבודה שלהם. "אנו עוסקים בין היתר בשיווק פרוייקטים יד ראשונה, מגרשים חקלאיים, מגרשים לבנייה, בתי יוקרה, תמ"א 38 ועוד, המפורסמים בכל אמצעי הפרסום, כולל רשתות חברתיות ואתרים מובילים".  הוא אומר ומסביר שעולם השיווק והפרסום עובר מאמצעי המדיה המסורתיים שהכרנו לעולם האינטרנט שם הם מרכזים את עיקר ההשקעה הכספית בפרסום תוך שימוש באנשי מקצוע מהשורה הראשונה "והתוצאות מדברות בעד עצמן, עם חשיפה מיטבית לכל נכס בהתאם למיקומו, מחירו וקהל היעד שאליו הוא פונה".

בנוסף, מציין שגם עולם התיווך עבר שינויים רבים בשנים האחרונות וקלט לתוכו אנשים טובים ואיכותיים "גם מספר העסקאות שנסגרות באמצעות תיווך נמצא במגמת עלייה ורק לשם השוואה במרבית מדינות העולם המודרני למעלה מ-90% מעסקאות המקרקעין נעשות באמצעות מתווכים והדבר דורש מאיתנו כל הזמן ללמוד, להתעדכן, לחשוב מחוץ לקופסא בצורה יצירתית  ולהיות צעד אחד לפני כולם ואת כל זאת אנו עושים בצורה מעוררת הערכה ויעידו על כך לקוחותינו הרבים." הוא פוסק.

כתובת משרד- הרצל 6 הוד השרון,  09-744-4480
קישור לדף הפייסבוק
קישור לאתר

לירון רוטביין צילום

לירון רוטביין צילום אבי לימור


שרביט נכסים

מאז שנפתח לפני 13 שנה, מציב משרד 'שרביט נכסים' סטנדרטים שונים וגבוהים במיוחד בעולם תיווך הנדל"ן, באמצעות היכרות פנימית עם שחקני הנדל"ן המקומיים וידע ראשוני לגבי הזדמנויות שנפתחות, ניסיון רב שנים בתחום תיווך הנדל"ן וערכים חזקים ללא פשרות. מיום היווסדו, חרט משרד התיווך שרביט נכסים על דגלו את מודל הלקוח במרכז. מתוך הבנה כי הלקוח הוא לב וליבת העסק, כך בהתאם הכל נעשה עבורו בהתאם לרצונותיו וצרכיו.
הדס ואורן שרביט מנהלים את המשרד הביתי ממחוזם הפרטי, ומנחילים את הערך המשפחתי והדאגה להשגת הטוב ביותר עבור לקוחותיהם. כך, מדובר במשרד משפחתי עם ידע מקיף וניסיון רב שנים בתחום הנדל"ן, לצד יתרון ההיכרות והקשרים פנימיים וחשיפה להזדמנויות פוטנציאליות מצוינות.

המשרד מספק שירותי תיווך בקניה ומכירה של דירות, בתים, צמודי קרקע, מגרשים ומשרדים לשימוש מסחרי, גם חדשים וגם יד שניה. בכובעו הנוסף, מספק המשרד שירותי תיווך בהשקעות גדולות.

שרביט נכסים הוא משרד בוטיק, איכותי, מקצועי, משפחתי ואישי שנולד מסינרגיה בין בני הזוג וכוח מאוחד ומשותף. המשרד פועל לטובת לקוחותיו ללא פשרות, כאשר הפגישות עם הלקוח נעשות בתחילה מתוך כוונה ורצון אמיתי להכיר את עולמו, רצונותיו וצרכיו ורק לאחר מכן לצאת לדרך ולבקש להשיג עבורו את העסקאות הטובות ביותר. העסקאות מוצעות בחליפה אישית עבור כל לקוח ולקוח על פי רצונותיו.

החל מרגע הפגישה הראשונה ועד לחתימת החוזה הסופי, הדס ואורן שרביט יעמדו לרשותכם ויעניקו לכם הכוונה וייעוץ לגבי כל הקשור למכירה/קניית הנכס שלכם. הם אינם מתפשרים על העסקה המוצלחת ביותר ולצד השירות שלהם הם מבטיחים שירותים נוספים במחירים מיוחדים ואטרקטיביים ללקוחות המשרד, בין היתר: יועץ משכנתאות, עורך דין, מעצבת, אדריכל, קבלן שיפוצים ועוד.

קישור לאתר
קישור לפייסבוק
הדס 054-7415005
אורן 054-2255524

הדס שרביט צילום: ליבי קטן נאור

הדס שרביט צילום: ליבי קטן נאור


 

 

שרוני נדל"ן

מי בעסק: שרוני מרום (55), מי שהקים את המשרד, שרוני נדל"ן, לפני כעשרים שנה בהוד השרון ומאז צבר קהל לקוחות נאמן ושם מוביל בתחום. " אנחנו משרד בוטיק, בעל וותק וניסיון עשיר ומגוון בתחום הנדל"ן", מבהיר מרום ומוסיף, "צמחתי אל תוך העסק הזה ובכל עסקה אני מקפיד על שקיפות מלאה מול הלקוחות שלי, תוך שימת דגש על שירות, אמינות, מקצועיות וזמינות לכל לקוח".

איך התחיל: "המשרד שלי הוא בין המשרדים הוותיקים באזור ולראיה, כמות הלקוחות החוזרים שלנו. את ניסיוני בתחום, קיבלתי לפני כעשרים שנה, דאז עבדתי במשרד נדל"ן מוכר בעיר. תוך כדי עבודה, הבנתי איזה משרד אני רוצה להקים ומה אני רוצה להביא לכל עסקה. התוצאה בהתאם, צמחתי לטובת עסק משלי, משרד בוטיק מוביל, מן הוותיקים ובעלי השם בעיר. אני מביא לכל עסקה, ידע רב, הבנה ובעיקר ניסיון וקשרים אישיים המסייעים להפוך כל עסקה לחלקה ופשוטה יותר".

הייחוד שלנו: "ברשותנו, נכסים ייחודיים בבלעדיות! כמו כן, מאחר ואנחנו משרד בוטיק, אנו זוכים לבלעדיות של נכסים יוקרתיים וייחודיים. למשל, ממש לאחרונה בוצעה עסקת ענק בתחום הנדל"ן באמצעות משרדינו, הכשרת שטח בנייה לטובת פרויקט משרדים בלב העיר הוד השרון, פרויקט המתפרס על פני כ- 11,000 מ"ר משרדים, כולל חניונים תת קרקעיים, אופציה אשר אמורה להוות פתרון עבור מצוקת המשרדים באזור. הבניין עתיד להיות בין המפוארים והמושקעים ביותר באזור גוש דן. כמו כן, פרויקט זה ישווק באופן בלעדי על ידי שרוני נדל"ן".

הקשר עם הלקוחות: "הלקוח שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו. הלקוחות שלנו מגוונים וחלקם אף לקוחות חוזרים, כולל לקוח מביא לקוח וגם משפחות שגדלו יחד איתנו וכיום ההורים שרכשו אצלנו נכס, רוכשים יחד עם דור ההמשך נכסים מניבים. כמו כן, לצד לקוחות מהעשירון העליון אנו מקפידים לתת שירות לכל לקוח ולקוח בהתאם לדרישותיו והונו, קרי לקוחות בעלי ממון המחפשים אחר פרויקטים יוקרתיים ונכסים ייחודיים".
הכנות לקיץ והשנה הקרובה : "מאחר ואנו משרד פעיל וותיק, ברור שאנו עובדים בכל השנה, ללא קשר לתקופות ועונות. נכון, בתקופת הקיץ ולקראת החגים, אכן ישנה עליה בדרישה לנכסים להשכרה/קניה או מכירה, אבל חשוב לציין כי אנו תמיד ערוכים ומוכנים לכך עם מגוון נכסים מתאימים, כולל נכסי יוקרה. כמו כן, אנו ממשיכים להגדיל את אופציות הנכסים העומדות לרשות לקוחותינו ומציעים בכל עסקה, מטריה רחבה של שירותים, כולל ייעוץ והכוונה לכל אורך העסקה".

כתובת: רחוב הרשות 9, הוד השרון
טלפון: 09-7431008, 050-5583724
שעות פתיחה: ראשון – חמישי, 9:00 – 19:00, שישי עד 13:00
קישור למייל
קישור לדף הפייסבוק

שרוני נדלן צילום

שרוני נדלן צילום


הוד נכסים – יזמות ותיווך נדל"ן

משרד תיווך נדל"ן שהוא גם משרד יזמות נדל"ן, המספק ערכים מוספים ויתרונות רבים ללקוח, בהם: ניתוח השוק בהיבטים עסקיים וכלכליים, היתכנות פוטנציאלית של הגדלת ערך הנכס, וטיפול בנכסים בלעדיים הן של יזמים והן של מוכרי נכסים מיד שניה.
משרד הוד נכסים, יזמות ותיווך נדל"ן, הוא אחד המשרדים הללו, והוא מקפיד ללכת מעל ומעבר ולספק ערך בלעדי ותחרותי ללקוחותיו.

המשרד בהוד השרון, קיים עוד מתחילת שנות ה- 70 וצבר מוניטין ושם דבר לאורך השנים. זהו משרד תיווך שעוסק בקניה ומכירה של נדל"ן מסוגיו השונים: מגרשים לבניה וחקלאיים, דירות ובתים, נדל"ן מסחרי ובנוסף כמשרד יזמי, משווק פרויקטים חדשים. הוא מנוהל ע"י השותפים משה פרלמן ובני רענן – אשר פועל במשרד בנאמנות משנות ה- 90, מזה 28 שנה. מלבד שני השותפים, במשרד פועלים 4 סוכני נדל"ן מיומנים, אמינים ומקצועיים ובעלי תודעת שירות מהגבוהות ביותר בענף.

אחד ממיזמי הדגל של המשרד הוא 'מתחם האצבע' בצפון מערב הוד השרון ליד רמות השבים, בו הוביל צמד השותפים בהוד נכסים הפשרת קרקע ללא פחות מ- 162 קוטג'ים, והוא נחשב לסיפור הצלחה מוכר. בניית השכונה מושלמת בימים אלו ממש.

על יתרון היותם מתווכי נדל"ן בעלי אוריינטציה יזמית אומר בני רענן: "זה מאפשר לנו לטפל בנכסים בלעדיים שלנו שאנחנו פעלנו ליזום אותם. אם עיקר המתווכים בעיר עוסקים במכירה וקניה של נכסים יד שניה, הרי שההתמחות שלנו ביזמות ובשיווק פרויקטים מייצרת עבורנו ערך מוסףו ובידול,מיתרת משרדי התיווך. בנוסף, ההחלטות באשר לפרויקטים הן בידיים שלנו ויש לנו השפעה מקסימלית על איכות ורמת הפרויקט, שזה יתרון אדיר.
מזה עשרות שנים אנו נמדדים ונבחרים בשל ההגינות, היושרה, המקצועיות והשירות האותנטי שלנו. השורשיות והוותק רב השנים של המשרד מספק לנו יתרון בפעילות העסקית".

"בימים אלו משרד הוד נכסים משווק פרויקט דירות נוסף, "מגדיאל" ברחוב דרך מגדיאל 32 בהוד השרון. מדובר בבניין של 23 דירות הנפרשות על פני 6 קומות וכן מתכונן לקראת שיווקו של פרויקט נוסף באותו אזור– בניין בו 68 דירות". "אלו, בין היתר, מנגישים לציבור הלקוחות את המומחיות והערך שלנו". מציין רענן.

כתובת המשרד: דרך רמתיים 40 הוד השרון
קישור לאתר 
טלפון: 09-7457336

הוד נכסים צילום בני רענן

הוד נכסים צילום בני רענן

 

כל הידיעות החמות בעיר אצלך במייל

, תודה על הרשמתך.
עתה אשר את קבלת הדיוור במייל וקבל את הידיעות החמות בעיר למייל שלך

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר