וריאציה. דלתות כניסה במגוון עיצובים
וריאציה. דלתות כניסה במגוון עיצובים

דלתות כניסה באזור השרון

מחפשים אחר דלתות כניסה מעוצבות לביתכם באזור השרון? הכירו את המבחר המיוחד של החברות המובילות בסביבה

פורסם בתאריך: 13.12.18 13:13

הדלתות הקסומות של וריאציה מבטיחות ומקיימות מראה נקי ועוצמתי מחד, ומאידך מודרני ואצילי – בסגנון הכי קלאסי בפתחי בתים יפים ,הן דלתות כניסה מעוצבות שרואים עליהם מגע ליטוש שלא לומר ליטוף ותשוקה לעיצוב מבית היוצר של וריאציה.
דלתות כניסה מעוצבות של העידן שלנו מאפיינות כמעט כל בית , ודאי בתים שנבנים ממש כרגע או נכנסים לתהליך של שיפוץ . משקלה הסגולי של דלת כניסה וריאציה הוא אדיר ,היא מעניקה משמעות לבית ובעליו ,היא כמו יוצרת כתר על מפתן הבית והיא מגבירה את הציפייה להיכנס כבר פנימה למלא את הסקרנות ביתר פרטי העיצוב ולפגוש את האנשים המעניקים למבנה הזה את המשמעות של בית.

דלתות כניסה וריאציה

דלתות כניסה וריאציה

וריאציה – התאמה לקונספט
עיצוב דלתות כניסה אמור להלום את הקו העיצובי של כל הבית . גימור הקירות החיצוניים, החומר ממנו בנוי הבית, וחלונות הברזל או האלומיניום שמותקנים בסמוך הם רק חלק מהאלמנטים שאפשר להביא בחשבון בבחירת דלת כניסה וריאציה. כך, למשל, בבתים עתיקים עשויים אבן מומלץ להתקין דלת מעץ מלא או מברזל כבד, וברור לחלוטין שדלת מודרנית בצבעים זועקים תיראה מנותקת ותלושה מהעיצוב הכולל. לחליפין דלתות בבתים עם קוביות של בטון מוחלק מזמינות דלתות יותר שקטות בצבעים ומתוחכמות בעיצוב, דלתות מעוצבות שיש בהן מימד שובב שאת השיא העיצובי צריך לחפש מתוך המינימליזם השקט.

מהקשבה עד תקציב שפוי

"בעידן הזה אני חווים לקוחות שיודעים המון ,שולטים במדיה , ויכולים להזין אותנו במידע מרתק איך ליצור להן את דלת החלומות" מתאר אילן יצחקוב מבעלי וריאציה "התבונה היא פשוט להקשיב ללקוחות ולהתאים להם פתרונות וכמובן להפוך אותם לשופתים ליצירה , זה מעניק ללקוחות חוויה אחרת מקנית דלת מקטלוג " ומוסיף לתאר לנו שדלתות רבות בחברת וריאציה נוצרו כתוצאה מאינטראקציה עם הלקוח "לקוחות פונים אלינו אחרי 10 שנים ויותר והשיח בנינו הוא על אותה חוויה ראשונית" מוסיף אילן בהתרגשות, יש לומר , לספר שלחברה מפעל לעיצוב דלתות והיתרון המרכזי הוא רמת עבודה של בוטיק ושקיפות תוך ירידה לפרטים , מבלי לפחד מליצור פתרון יצירתי חדשני אחד-אחד – וכמובן תוך שמירה על תקציב שפוי.

וריאציה. דלתות כניסה במגוון עיצובים

וריאציה. דלתות כניסה במגוון עיצובים

דלתות כניסה באיזור השרון על גדת הבריכה

דלתות כניסה מיוחדות וריאציה זוכות למיקום ייחודי ומראה עוצר נשימה בחצר, על גדת בריכת המים מתחת לצאלון המרעיף עלינו טיפה צינון וצל בסביבתו החיצונית של בית פרטי .

וריאציה עיצבה ותכננה 2 דלתות כניסה מעוצבות בממדים 3 מטר גובה , וברוחב של 3.20 מטר, שתי יחידות צד קבועות אינטגרליות, מזוגגות בזכוכית חלקה מבודדת במיוחד וניטראלית בעיצובה כמו שומרות את הבכורה לכנפי הדלתות עצמן, והיתה שותפה בתכנון ההפרדה עם החלון העליון , אותו יצרו מיחידת זכוכית ענקית .
וריאציה כמנצחת על הקונצרט הכינה פרטי ביצוע לדלת ולאיש הזכוכית , יחד עם המזמין ליוינו את התקנת ה RHS המפריד רוחבית בין הדלת לחלק העליון – כל זה נתפר ברמת ביצוע גבוהה וניקיון טכני שהולם את המבואה מלאת צמחייה טבעית עליה חוסה עץ הצאלון , ומתח מי הבריכה הכחולים- אכן המראה משובב לב.
בעשר השנים האחרונות הושלם המהפך בהתייחסות לדלתות כניסה יוקרתיות , ובכלל תשומת לב לעיצוב יצרה תפיסה עיצובית ותכנונית אחרת. בתפיסה זו – לא רק דלת תהיה בכניסה לבית , ולא בהכרח דלת עץ תהיה דלת יפה וטובה כאופציה אולטימטיבית.
כמו שבית אינו בסטנדרטים של העשור הקודם , כך גם כל הקשור למבואת הכניסה לבית. לא עוד שביל סתמי או שער בדרך אל מפתן הדלת – אלא סביבה מתוכננת ,מעוצבת ומוארת כמין הכנה למצפה לנו בתוך הבית ואולי כבר בכניסה עצמה במראה או בתכנון הדלת של הבית.

דלתות כניסה מבפנים. וריאציה

דלתות כניסה מבפנים. וריאציה

חומרים בדלתות וריאציה

פלדה וברזל משמשים חומר גלם בדלתות הכניסה של וריאציה וכך פתוחות יותר לעיצוב .פלדה וברזל כעיקר אבל לא רק. שימוש בחומרים אלה הוא מעניין יותר ומעניק מרחב תמרון טכני ועיצובי ליצרן ולאדריכל הנפח והזגג. התוצאות הן מעבר ליופי – עמידות ברמה גבוהה במיוחד בתנאים של דלת חוץ.

עיצוב דלתות כניסה באזור השרון. וריאציה

עיצוב דלתות כניסה באזור השרון. וריאציה

טכנולוגיות הנעילה והפתיחה של דלתות ושילוב אלקטרו מכניקה- יוצרות עוד עניין ומעלות את רמת העיצוב. דלת הנפתחת עי לחיצה על קורא ביומטרי , מותקן בהתקנה שטוחה על הדלת אינה נראית כמו דלת עם מפתח.
אם בחומרים עסקינן , נגיעות של עץ יכולות להתקבל אולם בהסתייגות של חשיפה חיצונית ממושכת , ומחשבה מודולרית על שירות ככל שיהיה צורך.

עיצוב דלתות בצבעים

צבע מגדיר אותך ואת ביתך , מגדיר שמרנות או יהירות , מבדיל בין סולידי לבן חגיגי ורך לבין צהוב נועז וצועק. אפילו בתורת הפנג-שוואי בה המשמעות למיקום הדלת בכניסה יש הכוונה לגוון הנכון ולאנרגיה שתפיק כשתפתח את הדלת אל החוץ.

דלת כניסה, בניין קומות

דלת כניסה, בניין קומות

ואפרופו צבעים- תהליך טרנספורמציה עברנו מאז שדלתות הבית אינן טריוויאליות יותר כשהיו מקובעות בצבע חום. הגוון חום ייצג את מראה העץ ששלט בתחום בימים שלא עסקו בבחירה יותר מדי.
כיום מבחן האופציות מוכיח שינוי תפיסה וקשת אפשרויות בלתי מוגבלות .רואים יותר צבעים כחולים וטורקיז ,ירוקים רכים ועזים ,אדומים ובורדו יין , אפורים בהירים נושקים ללבן-אפור ,צהובים ושחורים כנורמה בבחירת פרטי עיצוב לבית. האופנה הזו לא פוסחת על דלתות הבית ,הלקוחות והמעצבים משתמשים בצבעים כדי להבליט ולומר את שלהם דרך הצבע , ואנו בחברת וריאציה מאפשרים את הקשת הרחבה הזו.

עיצוב סולידי לבנייני קומות

עיצוב הפך להיות נחלת הכלל , וכולנו נמצאים במירוץ של הדבקת הפערים בין מיושן לעכשווי. לא חייבים בית פרטי כדי ליהנות מדלת מעוצבת בכניסה , כמו שלא חייבים בית פרטי כדי לעצב מטבח , תאורה , רצפת אבן או עץ מיוחדת .
דלת כניסה לבית בבניין דורשת התייחסות אחרת בהיעדר מרחב ומידות כמו בבית פרטי. חדר המדרגות גם אינו מואר כמו בדלת במרחב החיצוני ובחירת העיצוב דורש דיוק. אין חובה או מניעה משימוש באלמנטים אולם קיים הצורך לזקק ככל שניתן את המימדים , היחס העיצובי , הפרופורציות של כל פרט – ובזה חברת וריאציה מתמחה ממש , בהיותה חברת בוטיק אשר מייצרת כל דלת לפי מידה והפרמטרים הנ"ל.

עדינות או העצמה של דלת הכניסה זה עניין של דרישת הלקוח , ובאין מספיק יכולת להרחיב או להגביה את הדלת יש לנו דרכים להעצים אותה , להוסיף מוטיסים מרשימים , לעבות את תנוחת המשקופים על הקיר עי הלבשות רחבות , עפי רוב מבחוץ בלבד – ובכך לתת מענה גרנדיוני יותר מהדלת הקודמת , והרי חלק מאיתנו רוצים לראות את הדרמה שבשינוי ורוצים לראות את התמורה להוצאה הכספית.

קישור לאתר


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר