יועצי קריירה בשרון. תמונה ממאגר Shutterstock
יועצי קריירה בשרון. תמונה ממאגר Shutterstock

יועצי קריירה בשרון שכדאי להכיר

יועצי קריירה מספקים ייעוץ והדרכה מקיפה למיצוי אפשרויות הקידום ומימוש מסלול הקריירה המועדף עליכם. הם שם בכדי ללוות אתכם ולייעץ לכם לאורך ההחלטות המשמעותיות והמורכבות ביותר בכל בחירה, ואין ספק בחשיבותם כשמדובר בשינויים אפשריים במסלול הקריירה הנוכחי והעתידי. הכירו את יועצי הקריירה המקצועיים והמנוסים באזור השרון

פורסם בתאריך: 13.5.19 09:09

יעל לשד הראל – יועצת קריירה

כיום, בעולם העבודה המשתנה והדינמי, לייעוץ קריירה יש ערך רב יותר מאשר אי פעם בעבר. עבודות מתחלפות בקצב מהיר, חברות וארגונים מתפתחים כל הזמן והרעיון שאדם יישאר עם קריירה אחת למשך כל ימי חייו, פחות רלוונטי.

ייעוץ קריירה כרוך בהרבה יותר מאשר רק בחירת העבודה הנכונה עבור האדם ושאיפה שהוא יישאר באותה עבודה למשך שארית חייו. יועצי קריירה נדרשים היום להרבה מעבר, עליהם להכיר היטב את האדם, את אישיותו, צרכיו ושאיפותיו, וכן את שוק העבודה המשתנה.

יעל לשד היא יועצת קריירה מובילה ובעלת ותק וניסיון רב ונצבר. בהכשרתה היא מהנדסת תעשייה וניהול, ועסקה במשך שנים רבות בפיתוח ארגוני. היא מנהלת את תחום הייעוץ התעסוקתי ב"חבר הון אנושי", ועובדת עם ארגונים מהגדולים בארץ: בנקים, חברות תקשורת, סלולר, הייטק, רשויות מקומיות ועוד. היא מספקת שירותי ייעוץ תעסוקתי בתהליכי פיטורין ופרישה מרצון לעובדים עצמם שהארגונים מפנים אליה, וכן ייעוץ קריירה לאנשים פרטיים.

מה זה בעצם ייעוץ קריירה, מה הוא כולל?

"ייעוץ קריירה ניתן לאנשים בכל שלב בו הם נמצאים בצומת או בפרשת דרכים, בקריירה שלהם. ישנם צמתים של חוסר בהירות בנוגע להמשך הקריירה, התלבטויות וסימני שאלה, בעיקר במקרים של פיטורין, עזיבת מקום העבודה, שינויים במבנה המשפחתי, יציאה לגימלאות, חוסר שביעות רצון מתחום העיסוק, ממקום העבודה, מאופי העבודה, התלבטות האם נכון יותר להיות שכיר או עצמאי?, רצון לשינוי ולהתפתחות. אלו הן הזדמנויות מצוינות לעצור, לבחון ולבחור מה נכון לך כעת.

ייעוץ הקריירה כולל הכוונה לתעסוקה וללימודים, הכוונה מקצועית לניהול קריירה, שינוי ושדרוג תעסוקתי, כניסה לתפקיד חדש בארגון, חזרה למעגל העבודה, ועוד ועוד".

כיצד זה מתנהל?

"תהליך הייעוץ כולל בדר"כ 2-5 פגישות שמטרתן אבחון והכנת תכנית פעולה ראשונית להגשמה תעסוקתית, כשלאחר מכן, ניתן להיעזר באימון תעסוקתי למימוש ההחלטות שהתקבלו בייעוץ.  מאחר והתהליך הוא אישי, ניתן "לדלג" על שלבים לא רלוונטיים, או להתעכב על שלבים בהתאם לצורך".

מתי בדרך כלל, אנשים פונים אליך?

"מגיעים אלי אנשים שנמצאים בצומת בקריירה, החל מאנשים ש"תקועים" במצב תעסוקתי לא מספק ולא יודעים כיצד לצאת ממנו, או רוצים לבחור בחוכמה את הצעד הבא. ישנם מקרים בהם הם יודעים מה השינוי התעסוקתי שהיו רוצים לעשות, אך לא מצליחים לעשות את הצעד. במקרים רבים, הם מגיעים כדי לעשות סדר ברמה האישית וברמת הקריירה, כגון אנשים שעזבו ארגון שעבדו בו במשך שנים רבות, ופחות "פתוחים" לעולם העבודה".

מה את מספקת במהלך הייעוץ?

"אני מספקת ארסנל רחב של כלים, בהתאם לצורך ולמצב, כדי למקד ולסייע במציאת עבודה. כמו כן אני מספקת כלים לשיווק עצמי כדי להתקבל למשרת חלומותיהם, טכניקות לחיפוש עבודה, כתיבת קורות חיים, הכנה לראיון עבודה, ועוד ועוד. חשוב להבין, כי כיום תהליך חיפוש העבודה כרוך במידה רבה בשיווק עצמי. הרבה אנשים הולכים לאיבוד בחלק הזה, הם יודעים מה הם רוצים, החליטו שהם עושים שינוי ופשוט "תקועים" בטכניקה של איך לבצע את זה. אני נכנסת לתמונה ומלווה אותם בכל התהליך".

מהם היתרונות שאת מספקת ללקוחותיך?

 • מה שמייחד אותי לפני הכל, זה הידע והניסיון הרב שצברתי לאורך השנים בעבודה מול ארגונים. אני יודעת מה ארגונים רוצים וכיצד הם חושבים ופועלים. גם בהיבט של משאבי אנוש – את מי הם ירצו לראיין, את מי הם מחפשים, כיצד מוגדר אצלם "טאלנט", ולמי הם יתנו עדיפות בקבלה לעבודה. בכל אלו אני יכולה להנחות את הלקוחות שלי, ולהוביל אותם להצלחה פוטנציאלית בקבלת התפקיד.
 • התפקיד שלי לא מסתיים בקבלת הלקוחות שלי לעבודה. הם צריכים לנהל את הקריירה שלהם בצורה נכונה. אנשים ברובם לא מחפשים רק את העבודה הבאה, אלא עובדים בה כחלק ממסלול קריירה שלם, וכשאני מייעצת ללקוח אנו בונים יחד את מסלול הקריירה שלו וצריך לבחור אילו משרות ייקחו אותו לשם.
 • אני מקפידה להיות כל הזמן בעניינים, לבצע השתלמויות, הדרכות, סדנאות, להתקדם יחד עם עולם העבודה צעד צעד, כדי לדעת לכוון ולייעץ ללקוחותיי בצורה הטובה והמדויקת ביותר, בהתאם לדרישות השוק.
 • אנחנו נמצאים כיום בקו התפר בין עולם העבודה הישן ובין עולם העבודה החדש, ונדרשת חשיבה אחרת. לדוגמה, גם עובד שכיר כיום נדרש לנהל את הקריירה שלו כעצמאי כדי להישאר רלוונטי להתקדם ולהשתדרג. העבודה אינה מובטחת לנצח, ועליו להישאר מעודכן ועם האצבע על הדופק באופן שוטף. חשוב ללמוד איך לעשות זאת נכון.
 • צברתי ידע ארגוני נרחב, עבדתי ואני עובדת עם מגוון רחב של אנשים בהרבה מאוד תפקידים, החל מעובדים זוטרים ועד למנהלים בכירים. עם השנים רכשתי הרבה כלים ייעוציים שמשמשים אותי החל משלב האבחון שהוא שלב מאוד חשוב – לאבחן ולמקד מה האדם רוצה ולהניע אותו לפעולה, דרך הבנת החסמים והפחדים שצריך להתגבר עליהם, ועד למציאת המסלול התעסוקתי הנכון עבורו. הניסיון הרב וההיכרות המקצועית עם התחום מאפשרים לי לעבוד עם כל בן אדם בדרך ייחודית לו.
 • רכשתי השכלה בתחום ייעוץ הקריירה, פסיכותרפיה, ויש לי סל כלים רחב. אני מעבירה הכשרות מקצועיות, ומדריכה צוותי תעסוקה ואנשי מקצוע בתחום.
 • אני מנחה סדנאות תעסוקה בארגון 'בעצמי', ארגון מוביל בתחום התעסוקה.
 • ניחנתי ביכולת אבחון ייחודית ומצוינת וביכולת לכוון את האדם לעשות סדר עם עצמו. לאתר את היכולות והיתרונות שלו, מה הוא אוהב ורוצה לעשות וכיצד, ואני מבצעת יחד איתו שיקוף ריאלי של מצבו האישי ושל ההזדמנויות הפוטנציאליות עבורו בעולם העבודה. אני שמה דגש רב על מקצועיות ואנושיות, אלו שני נדבכים שאין לוותר עליהם בתחום זה ואני מקפידה עליהם עם לקוחותיי, לכל אורך הדרך.

 

יעל לשד משרד: ר"ח רקפת 26, מתן

מעבר לאתר

טלפון: 052-8039303

יעל לשד. צילום: עמרם לשד

יעל לשד. צילום: עמרם לשד

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

תגובה אחת
 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  יעל יועצת מדהימה , מקצועית ומיוחדת , בעלת ניסיון רב בתחום !

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר