מפת נתוני קורונה של כפר סבא, חברת פוינטס

לקראת סיום הסגר: באיזה שכונות עלתה רמת הסיכון להידבקות בקורונה?

מצב התחלואה: שכונות במערב העיר עלו מרמת סיכון נמוכה לבינונית, שכונות נוספות בעיר עלו לרמת סיכון גבוהה. היכנסו למפת הקורונה האינטראקטיבית של כפר סבא וגלו מה המצב בכל שכונה

פורסם בתאריך: 3.2.21 17:10

לפי נתונים שפרסם משרד הבריאות היום, רביעי, מספר החולים הפעילים בכפר סבא עומד על 337 לעומת 315 בשני ו- 305 בשבת. אחוז הבדיקות החיוביות בכפר סבא עומד על שישה אחוזים לעומת חמישה אחוזים בשבת. שיעור השינוי במאומתים בשבוע עומד על פלוס 45 אחוז לעומת פלוס 28 בשני. שיעור החולים החדשים בשבוע ל-10,000 נפש עומד על 20 לעומת 19.2 בשני. אחוז המתחסנים במנה הראשונה עומד על 49.76 אחוזים, ובמנה השנייה 31.37 אחוזים.
ציון הרמזור של כפר סבא עלה ועומד על 5.5 לעומת 4.8 בשני ו- 4.2 בשבת. כפר סבא היא צהובה על פי ציון הרמזור היומי. עיר ירוקה היא עיר שציונה עד 4.5, עיר צהובה היא מי שציונה בין 4.5-6, ועיר כתומה מי שציונה בין 6-7.5. משרד הבריאות מעדכן על בסיס יומי את ציון הרמזור והצבע של כל רשות, בעוד הממשלה מעדכנת את הסטטוס של כל רשות פעם בשבוע.
7,934 מאומתים חדשים התגלו מאתמול ברחבי הארץ, מספר החולים עומד על 73,700. מספר החולים שבמצב קשה בארץ עומד היום, רביעי, על 1,108. האחוז הארצי של הבדיקות החיוביות עומד היום על 9.3 אחוזים. מספר הנפטרים בארץ מתחילת המגפה עומד על 4,890.

# # # 

כמידי שבוע, גם השבוע מביא צומת השרון את מפת הסיכון להידבקות של כפר סבא לפי שכונות, על פי הניתוח של חברת פוינטס. המפה מפרטת את נתוני הקורונה המלאים בכל שכונה בעיר. דין דנינו, יועצת ומנהלת לקוחות בחברת פוינטס, מציינת שהמודל מגדיר עבור כל שכונה את רמת הסיכון שלה בהתייחס למספר פרמטרים, כגון אחוז בדיקות חיוביות, חולים פעילים ל-10 אלף תושבים, קצב גידול בחולים חדשים, חשיפות, בידודים ועוד. המודל מחושב מידי יום עבור כל שכונה ולכן ניתן לראות מגמות ולזהות אזורים בהם צפויה להיות התפרצות. "כמות החולים הפעילים בעיר עלתה בשבוע האחרון. אחוז הבדיקות החיוביות עלה ב-2% ועומד כעת על 6%. האזורים במערב העיר שהיו ברמת סיכון 2 עלו לרמת סיכון 3 (בינונית) וכיום רוב העיר נמצאת ברמת סיכון 3. אזור התחנה המרכזית, קרית ספר ותקומה עלו מרמת סיכון 3 לרמת סיכון 4. גבעת אשכול, קפלן ובית בנוף נשארו ברמת סיכון 4".

היכנסו כאן למפת הקורונה האינטראקטיבית של כפר סבא וגלו מה המצב בכל שכונה בעיר

 

בכפר סבא ניתן לראות שנכון לימים אלו, מרבית השכונות נמצאות ברמת סיכון בינוני להידבקות בקורונה. רמה 1 היא הנמוכה ביותר ורמה 5 היא רמת הסיכון הגבוהה ביותר.

אלו הנתונים:

רמת סיכון 2:

כפר סבא הירוקה, הזמר העברי, אזור האצטידיון

רמת סיכון 3:

מוצקין, דובדבן בכפר, כיסופים, מעוז, משכנות, חצרות הדר, מזרחי, הפרחים, דגניה. אזור רחוב הרצל, גני השרון, כפר סבא הצעירה, אזור רחוב גאולה, פועלים ב', למפרט, אזור דרומי לקניון ערים, שכונת הפארק, אלי כהן, שיכון עליה, פועלים ד', עובד בן ציון, גאולים, חלוצים, אליעזר, שיכון ותיקים, מרכז רפואי מאיר, סביוני הכפר, אזור צפוני לקניון ערים.

רמת סיכון 4:

קפלן בית ונוף, יוספטל, תקומה, אזור התחנה המרכזית, קרית ספיר.

רמת סיכון 5:

גבעת אשכול , הדרים.

טבלת נתוני קורונה של כפר סבא לפי שכונות, חברת פוינטס


הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו


 

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר