פולי. sos חיות הרצליה

כלבים מהממים לאימוץ בשרון: פולי, מלטה, גולה ובובי מחפשים בית חם

פורסם בתאריך: 18.1.22 11:45

אצל העמותות השונות באיזור מחכים כלבים מהממים לבית חם.

ימי האימוץ הקבועים של עמותת S.O.S חיות: יום שישי בין השעות 11:00-14:00 ברמת אביב – בWAZE אס או אס תל אביב – לחתולים בלבד – גורים ובוגרים. יום שבת בין השעות 10:00-14:00 בהרצליה – בWAZE אס או אס הרצליה – לכלבים ולחתולים – גורים ובוגרים. לפרטים טל' – 03-7441010 ; 03-7441111, כל הכלבים והחתולים מפורסמים באתר ובאפליקציה שמתעדכנים כל יום.

עמותת הרצליה ונתניה אוהבות חיות: יום אימוץ בהרצליה, שישי 14:00-16:00 | ׳השירות הווטרינרי הרצליה׳ בווייז. יום אימוץ בנתניה, שישי 13:00-15:00, שבת 10:00-12:00, רח' הרכב 12, ׳המרכז הווטרינרי נתניה׳ בווייז. ניתן ליצור עם העמותה ולתאם פגישת אימוץ בהתאם לנהלים. שלחו לנו הודעה בוואטסאפ למספר: 055-667-5229.

פולי המתוקה. פולי המתוקה בת כשנה. כלבה שמחה ובעלת שובבות גורית. חברותית ומסתדרת עם כלבים אחרים וכבר הולכת יפה עם רצועה. פולי היא כלבה צעירה, מלאת שמחת חיים, עדיין משחקת עם הפה ולכן פחות מתאימה לבית עם ילדים קטנים. היא צריכה בית שישקיע בחינוך שלה ותהיה כלבת משפחה נפלאה (sos חיות הרצליה)

מלטה. sos חיות הרצליה

מלטה המיוחדת. מלטה בת עשרה חודשים, מלאת אנרגיה, אוהבת לשחק ולתת אהבה בלי סוף. מחפשת בית חם שיספק לה מקום לפריקת אנרגיה במקביל ללימוד גבולות. (sos חיות הרצליה)

בובי. הרצליה ונתניה אוהבות חיות

בובי מחכה לבית חם. בובי עברה שבועות לא קלים וכעת מוכנה לפרק חדש וטוב. היא התאוששה מניתוח מסובך, ועכשיו היא מוכנה להגיע הביתה, למשפחה שתאהב אותה לכל החיים. בובי המקסימה אוהבת ליטופים ופינוקים, רגועה בבית ורק רוצה לתת ולקבל אהבה. היא אוהבת אנשים מכל הגילים, מסתדרת עם חתולים ועם רוב הכלבים. בולדוג צרפתי פיטבול מעורבת | בת 4 | גודל בינוני | מחכה בהרצליה (הרצליה ונתניה אוהבת חיות)

בוני לאימוץ (sos חיות הרצליה)

בוני מחפש בית. בוני בן כ-3.5 שנים הגיעה מאילת הרחוקה, שם אין כמעט אימוצים. סביר להניח שפעם היה לבוני בית. בוני עשה את כל הדרך הארוכה והגיע ל-S.O.S חיות בתקווה למצוא בית. הוא עבר השבוע לבית משפחת אומנה שמטפלת בו באהבה ומספרת שהוא כלב טוב שכבר מחונך לצרכים. בוני מתכונן ליום האימוץ בשבת והוא חולם למצוא את הבית והמשפחה שלו לכל החיים (sos חיות הרצליה)

תמרה. הרצליה ונתניה אוהבות חיות

 

תמרה היפה מחכה לבית משלה תמרה הגיעה לעמותת הרצליה ונתניה אוהבות חיות לא מזמן ואחרי הטיול הראשון שלה המתנדבים חזרו בעננים… ועכשיו כולנו מאוהבים. המתוקה הזו מאוד אוהבת אנשים וכמה שיותר ליטופים, וכרגע נראה שמסתדרת עם חלק מהכלבים. תמרה יצאה לאומנה, שם גילינו שהיא מחונכת לחלוטין לבית, שקטה ורגועה כשהיא נשארת לבד ובכללי מתנהגת למופת. תמרה תשמח מאוד לפינה חמה ובית אוהב לכל החיים, היא מבטיחה להעניק המון אהבה בחזרה. האסקי מעורבת | בת 8 | בינונית-גדולה | מחכה באומנה בנתניה. (הרצליה ונתניה אוהבות חיות).

מוקה לאימוץ, sos חיות הרצליה

מוקה היא כלבת רועים גדולה, רגועה וידידותית, בת ארבע שנים. חברותית מאוד לאנשים ומסתדרת עם כלבים אחרים. מוקה צריכה בית רגוע ושקט ולכן פחות תתאים לבית עם ילדים קטנים. היא כלבה חכמה שלומדת מהר, הולכת יפה עם רצועה ומחונכת לצרכים. אפשר לפגוש את מוקה ביום שבת במתחם האימוץ של עמותת S.O.S חיות בהרצליה. להגעה קלה כיתבו בווייז אס או אס הרצליה.

אמיליו לאימוץ, אס.או.אס

אמיליו הוא כלב של אהבה ושמחה, גור בוגר בן כחצי שנה, עבר אילוף בסיסי, מחונך לצרכים, אוהב להיות בחיק המשפחה, מקסים וחמוד, מעט חרדתי ולכן זקוק לבית עם עוד כלב וניסיון שיוכלו ללמד אותו גבולות ויהיה מי שייתן לו דוגמה. הוא יגיע בשבת אל יום האימוץ ואפשר לאמץ גם באמצע השבוע בתיאום מראש (אס.או.אס חיות).

ניל מחפש את הבית המושלם שידע סוף סוף לראות את כל הטוב שבו. ניל מחכה לבד בכלוב כבר שלוש שנים. כלב של אהבה אין סופית, חכם ברמות, אוהב, נאמן והכי מתמסר שיש! מסתדר מעולה עם כלבים אחרים וכמובן עם אנשים שמכיר. הוא קצת חששן וחשדן כלפי אנשים חדשים ולכן עלול לנשוך במצבי לחץ. מתאים לבית עם נסיון, בלי ילדים קטנים, בלי הרבה תנועה של אנשים. דרושים מאמצים מדהימים לא פחות ממנו שמוכנים לעשות היכרות אמיתית איתו של מספר מפגשים בכלבייה על מנת לזכות באמון ובאהבה שלו! וכמובן להמשיך איתו את התהליך גם בבית. ניל הוא רועה בלגי מעורב, בן 5, בינוני-גדול, מחכה בהרצליה. (הרצליה ונתניה אוהבות חיות).

צ'אבי. הרצליה ונתניה אוהבות חיות

צ'אבי השורדת. צ'אבי ניצחה את הפרוו אחרי אשפוז ממושך וכרגע נמצאת באומנה אחרי שיקום. היא השמינה והתחזקה, מרגישה מעולה ומוכנה לצאת אל החיים האמיתיים. צ'אבי כלבה דומיננטית ועדינה שכרגע נמצאת באומנה עם עוד כלבים נוספים והיא מסתדרת מדהים עם כולם היא חכמה מאוד וכבר יודעת שצרכים עושים בחוץ, אך מדי פעם עוד מפספסת. מחפשים לה משפחה שמבינה בגזע ויודעת שהקטנה הזו תגדל להיות כלבה אנרגטית שזקוקה לפריקת אנרגיה מנטאלית ופיזית. רועה בלגי מעורבת | בת 4 חודשים | תהיה בינונית-גדולה | מחכה באומנה בנתניה. (הרצליה ונתניה אוהבות חיות)

מיקו. הרצליה ונתניה אוהבות חיות

מיקו המתוקי. מיקו כלבלב עדין ורגיש שזקוק לעזרה וחמלה, גר 10 שנים עם אישה מבוגרת שאוהבת אותו כמו בן, אך לצערה הרב נאלצת למסור אותו בלית ברירה עקב מצב בריאותי ופיזי שלא מאפשר לה לטייל איתו יותר.
מיקו אמנם בוגר בגיל, אבל אנרגטי כמו כלבלב צעיר! לכן ישמח לבית עם חצר שבה יוכל לרוץ ולשחק. כשהיה גור, עבר התעללות ומאז הוא חושש מאוד מבעלי חיים אחרים ולכן זקוק לבית ללא בעלי חיים נוספים, שיבין ויאהב אותו כמו שהוא, ויקבל בתמורה כמויות אדירות של אהבה והוקרת תודה! פינצ’ר מעורב | בן 14 | קטן | מחכה באומנה בכפר יונה. (הרצליה ונתניה אוהבות חיות)

גרייס. הרצליה ונתניה אוהבות חיות

גרייס. הגיעה אלינו לאחר שנמצאה משוטטת לבדה ליד כביש ראשי.. ככל הנראה שימשה להרבעות ונזרקה כאשר לא היה בה צורך. גילינו כלבה מהממת, עדינה, אוהבת משחקים בכדור, מושלמת עם אנשים, מסתדרת עם כלבים ואפילו חתולים! כרגע באומנה ומחפשת בית מאמץ, אפשר עם בע"ח נוספים במידה ויש בבית מספיק מרחב (גרייס מתקשה סביב אוכל להיות ליד בע"ח אחרים, עם אנשים אין בעיה. אז מי זוכה בנסיכה הזאת? פיטבול מעורבת | בת שנתיים | גודל בינוני | מחכה באומנה בתל אביב (הרצליה ונתניה אוהבות חיות)

סוויפט. הרצליה ונתניה אוהבות חיות

סוויפט. הכלב המדהים ששבה את ליבם של כל המתנדבים! הגיע אלינו ברזון קיצוני ומוזנח, ורעד מקור במשך שבועות בכלביה 🙁 לשמחתנו הוא יצא לאומנה וסוף סוף מקבל את הטיפול והיחס שהוא צריך. סוויפט הוא כלב עדין שמקבל באהבה ליטופים ופינוקים, מסתדר יפה עם כלבים ומחכה למשפחה שתתקן את הלב השבור שלו ותיתן לו בית חם לכל החיים. סלוקי | בן 5 | גדול | מחכה באומנה בנתניה. (הרצליה ונתניה אוהבות חיות)

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר