יער הפיות בחורשת הדודאים, צילום עיריית כפר סבא

העירייה והמשרד להגנת הסביבה יתקצבו מיזמים סביבתיים של תושבים

תקציב של 112,000 שקלים יועמד לטובת ארבעה מיזמים סביבתיים חדשים של קבוצות תושבים. כל התנאים והפרטים בכתבה

פורסם בתאריך: 31.1.22 08:52

אם יש לכם רעיון יצירתי לשמירה על הסביבה, ייתכן ותזכו להגשים אותו. עיריית כפר סבא מעמידה תקציב של 112,000 שקלים עבור מיזמים סביבתיים חדשניים שנועדו לשיפור איכות החיים והמרחב הציבורי בעיר. העירייה, באמצעות אגף הקיימות והחדשנות ובשיתוף המשרד להגנת הסביבה, מזמינה את תושבי העיר להגיש מועמדות לקול קורא בנושא פעילות שיפור איכות החיים והמרחב הציבורי, זאת עד לתאריך 15.3.22.

תערוכת חוץ של עמותת אמן בעירו בפארק כפר סבא, צילום דוברות העירייה

התקציב מיועד לקבוצות תושבים הפועלות לפחות שנתיים ברשות ומוכרות לעיריית כפר סבא. בתום התהליך ייבחרו ארבע קבוצות לביצוע תוכניות לשיפור איכות החיים והסביבה, כשכל קבוצה תקבל 28,000 שקלים מימון ממשרד הגנת הסביבה ועיריית כפר סבא למימוש תוכניתה. התמיכה במסגרת הקול הקורא הנ"ל תינתן רק עבור פעילות/פרויקט בנושא קבלת התמיכה, שטרם החל בביצועם בעת פרסום קול קורא זה. על היוזמה המוגשת להיות יוזמה חדשה שלא נתמכה בעבר. ניתן לקבל תמיכה עבור פעילות חדשה שקשורה ו/או מהווה המשך לפעילות שהחלה לפני כן.

על הקבוצה מצופה לפעול באופן עצמאי לקידום הפרויקט: בתכנונו, באיתור ספקים מתאימים, קבלת הצעות מחיר וכל אשר יידרש, כל זאת בתאום ובליווי גורמי העיריה הרלוונטיים. על פעילות הקבוצות לכלול היבט פיזי תשתיתי והיבט קהילתי חברתי, ולציין בפעילויות ההסברה והפרסום של הפרויקטים שיזכו לתמיכה, כי הפרויקט נעשה בסיוע העירייה והמשרד להגנת הסביבה.

 

ראש העירייה רפי סער אמר: "אני שמח להזמין אתכם, תושבי העיר האיכותיים והאכפתיים שלנו, לקחת חלק בשיפור פני העיר ולהציע מיזמים חדשניים שישפרו את חזות העיר וינעימו את הסביבה העירונית של תושבינו. אם יש קהילה שתסכים עם הקביעה שלנראות העירונית ערך עליון, הרי זו הקהילה הכפר סבאית שלנו".
מחזיק תיק הקיימות והחדשנות, עילאי הרסגור-הנדין: "לאחר עבודת הכנה מקצועית ויסודית באגף הקיימות והחדשנות, אנחנו מכריזים על מהלך מדהים ומתרגשים לקראת קבלת ההצעות ויישומן".
ניתן להגיש מועמדות עד תאריך 15.3.22. לפרטים נוספים ולהגשת מועמדות: https://www.kfar-saba.muni.il/


הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו


אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר