רחוב ויצמן, צילום דוברות עיריית כפר סבא
רחוב ויצמן, צילום דוברות עיריית כפר סבא

שימו לב: החל מהיום חסימות ושינויים בהסדרי התנועה בשל עבודות לחידוש רחוב ויצמן

העבודות יבוצעו במקטעים על מנת לאפשר תנועה ויכללו הסדרת החניות, קרצוף וריבוד הכביש וריצוף מעברי החציה באבנים משתלבות על מנת להאט את מהירות הרכבים

פורסם בתאריך: 24.1.23 13:28

עיריית כפר סבא, באמצעות החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא, החלה היום, יום שלישי ה-24.1, בעבודות לחידוש רחוב ויצמן, במקטע שבין רחובות ירושלים – טשרניחובסקי. העבודות תבוצענה במקטעים, על מנת לאפשר תנועה ברחוב.

העבודות יכללו את הסדרת החניות, קרצוף וריבוד הכביש, חידוש סימוני דרך וריצוף מעברי החציה באבנים משתלבות – על מנת להגדיל את הבטיחות בדרכים באמצעות האטת מהירות הרכבים הנוסעים לאורך הרחוב.

בימים שלישי-רביעי, 24-25.1, יחלו עבודות על המקטע שבין הרחובות טשרניחובסקי-כצנלסון, בשני הכיוונים, כאשר תתאפשר נסיעה באופן חלקי במקטע מאחר ויצומצם נתיב תנועה אחד, אך לא תתאפשר חניה במקטע הרחובות הנ"ל.

בימים רביעי-חמישי, 25-26.1, יבוצעו עבודות קרצוף ברחוב ויצמן, במקטע שבין הרחובות כצנלסון/סוקולוב-ירושלים, בשני הכיוונים ובימים ראשון-חמישי, 29.1-2.2, תבוצענה עבודות קרצוף וריבוד הכביש לאורך כל קטע העבודות, שיכללו חסימות תנועה לסירוגין – וזאת בהתאם לתנאי מזג האוויר.

 

 

יש לציין, כי במהלך ביצוע העבודות וחסימות התנועה הקצרות הזמניות תתאפשר כניסה לדיירי האזור בליווי פקחי תנועה, כאשר תושבים מתבקשים להזיז רכבים חונים מאזור ביצוע העבודות, על מנת לאפשר את קיומן.

ראש העירייה, רפי סער, אמר: "חידוש רחוב ויצמן הוא פרויקט נוסף בשורה ארוכה של פרויקטים שביצענו ואנו ממשיכים לבצע ברחבי העיר, לחידוש תשתיות, רחובות ומרחבים ציבוריים שהוזנחו משך שנים רבות. בין היתר, מבוצעים החלפת תשתיות מים וביוב, סלילת כבישים ומדרכות, הקמת מתקני שעשועים חדשים בגינות הציבוריות, חידוש מתקני ספורט ועוד. נמשיך לפעול למען תושבי העיר ושיפור איכות חייהם בכל התחומים".

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר