סמלת עדן אלון לוי ז"ל, צילום מהפייסבוק
סמלת עדן אלון לוי ז"ל, צילום מהפייסבוק

אבל כבד וכאב גדול: סגן יפתח יעבץ ז"ל וסמלת עדן אלון לוי נהרגו בדרום

הלב כואב: יפתח ז"ל היה קצין במגלן, עדן ז"ל שירתה כמ"כית בבא"ח עורף | במרכז רפואי מאיר מאושפזים הבוקר 50 פצועים

פורסם בתאריך: 8.10.23 11:08

אבל כבד וכאב גדול: בשעת לילה מאוחרת אמש החלו להתפרסם שמות ההרוגים בדרום והבוקר פורסמה רשימה של 26 חיילים וחיילות שנרצחו אתמול על ידי מחבלי החמאס. ביניהם גם סגן יפתח יעבץ ז"ל, בן 23 מרמת השרון, קצין ביחידת מגלן וסמלת עדן אלון לוי ז"ל מהיישוב נירית.

סמלת עדן אלון לוי שירתה כמ"כית בבא"ח העורף, היא הייתה בת 19 בנופלה. הודעה נמסרה למשפחתה. ועד היישוב נירית פרסם את ההודעה הבאה: "תושבי נירית אבלים, כואבים ומרכינים ראש על מותה של עדן אלון לוי ז״ל, בת 19 מהישוב, שנפלה במתקפת חמאס בבסיסה, בעת שירותה הצבאי. אנו מחבקים את משפחת אלון לוי, ההורים אשר וענבר, האחים רועי, נופר, שני ותמיר וכל בני המשפחה, בשעה קשה זו. יהיה זכרה של עדן ברוך. הודעה על פרטי ומועד ההלוויה, תופץ מאוחר יותר".

המועצה האזורית דרום השרון פרסמה את ההודעה הבאה: "המועצה האזורית דרום השרון מרכינה ראש בכאב עצום על מותה של עדן אלון לוי, בת 19 מהישוב נירית, בוגרת בית חינוך ירקון, שנפלה במתקפת חמאס בבסיסה, בעת שירותה הצבאי. אנו מחבקים את משפחת אלון לוי, ההורים אשר וענבר, האחים רועי, נופר, שני ותמיר, כל בני המשפחה והישוב נירית בשעה קשה מנשוא זו. יהיה זכרה של עדן ברוך".

מערכת צומת השרון משתתפת בצער המשפחה. יהי זכרה של עדן ברוך.

נכון להבוקר מדובר  על כך שיותר מ-300 ישראלים נרצחו, וכ-1,800 פצועים פונו לבתי החולים, חלקם במצב אנוש או קשה. ההערכות מדברות על כך שכמאה ישראלים נחטפו לעזה.

במרכז הרפואי מאיר מאושפזים הבוקר 28 פצועים, מהם 2 במצב קשה, 6 במצב בינוני ו-20 במצב קל. בית החולים ממשיך לפעול במתכונת חירום ועל פי הנחיות פיקוד העורף ומשרד הבריאות. אתמול כזכור נמסר מהמרכז הרפואי כי על פי הנחיות פיקוד העורף ומשרד הבריאות יבוטלו היום הפעולות האמבולטוריות בביה"ח ומרפאות החוץ יהיו סגורות. תימשך פעילות המכונים הבאים: אונקולוגי, דיאליזה, המטולוגי, IVF, גסטרו, הזרקות עיניים וברונכוסקופיה. ניתוחים אונקולוגיים יבוצעו כמתוכנן. פעולות קרדיולוגיות ואנגיו יבוצעו באופן מצומצם ובמתכונת חירום.

 

גם הבוקר הכבישים ריקים, חנויות רבות נותרו סגורות והילדים נותרו בבית בשל סגירת מערכת החינוך בכל הארץ. העיריות התכנסו להערכות מצב הבוקר עם גורמי הביטחון ופיקוד העורף.

העירייה קיימה הבוקר הערכת מצב נוספת ופרסמה את ההודעה הבאה:

# גדוד חי"ר וגדוד מג"ב בדרכם לתגבר נוכחות וסיורים בגזרת העיר וסביבותיה.

# ראש העיר רפי סער הורה להמשיך ולתגבר את סיורי הביטחון ברחבי העיר, ובכניסות וביציאות של כפר סבא. צוותי הביטחון, השיטור והמתנדבות והמתנדבים.

# מערכת החינוך סגורה. צוותי החינוך מקיימים שיח רגשי עם תלמידות ותלמידי העיר השירות הפסיכולוגי במענה דרך המוקד העירוני, בתי הספר ובטלפון 09-7649106 , מרכז חוסן- 09-7901640

# נפתחו שמטרפיות עבור עובדות ועובדי בית חולים מאיר ועובדים חיוניים נוספים.

# בהנחיית ראש העיר, צוותי האכיפה יבדקו את כלל אתרי הבנייה

# לא ניתנים דוחות חנייה ואין צורך בהפעלת פנגו

# עיריית כפר סבא פתחה נקודת איסוף עבור מצרכים חיוניים לחיילי צהל במדרחוב ירושלים, ספריית הילדים 09-7640801

# אנו קוראים לכל התושבים: הישמעו להוראות פיקוד העורף .
ראש העירייה סער אמר: "ימים ארוכים וקשים לפנינו, אנו ערוכים לימים אלו במתכונת חירום. אני מודה לכל התושבים שנרתמו והתנדבו למען קהילת כפר סבא".

 

 

 

תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר