פרוייקטים, נדל"ן בשרון
פרוייקטים, נדל"ן בשרון

המירוץ לדירה: פרוייקטים מובילים בשרון

פורסם בתאריך: 15.10.17 13:38

אלקטרה

אלקטרה בשדרה, הדמיה

 1

אלקטרה בשדרה
לגור מעל שדרה פרטית ברעננה
טל. 2102*
משרד מכירות "אלקטרה בשדרה" רח' זרחין 13 רעננה

אתר אינטרנט: electra-res.co.il

אלקטרה בשדרה, שכונת נאות שדה רעננה – אלקטרה בשדרה הוא פרויקט יוקרתי ומרשים של חברת "אלקטרה מגורים" הכולל 4 בניינים בני 6 ו7 קומות. במתחם המעוצב, שבנייתו נמצאת בעיצומה, דירות גדולות במיוחד הנבנות בסטנדרט הגבוה ביותר וממוקמות מעל ריאה ירוקה ותוססת בדמות שדרה פרטית. הפרויקט 'אלקטרה בשדרה' כולל סך הכול 94 יחידות דיור מרווחות ומפנקות, בנות 3 ,4 ו5- חדרים וכן דירות גן עם גינה גדולה ודירות פנטהאוז ייחודיות, כאשר בכל בניין 25 דירות לכל היותר עם חניון תת קרקעי ושתי מעליות. למרגלות הבניינים, שטחי מסחר ופנאי לצד שדרה ירוקה ופסטורלית שיוצרים אווירה עירונית מלאת התרחשויות. "רצועת המסחר המגוונת תעניק מענה לצרכי היומיום ולצרכי הפנאי של התושבים, ובנוסף יוכלו הדיירים ליהנות משטחים פתוחים וירוקים בשדרה" מסביר אורן הוכברג, סמנכ"ל פיתוח עסקי באלקטרה מגורים, שמציין ששכונה נאות שדה היא שכונת בוטיק איכותית ואינטימית, עם כ- 400 יחידות דיור. השכונה החדשה, שפיתוחה כבר הושלם, ממוקמת באופן אידיאלי עבור מי שבאמת אוהב את האנרגיה והאווירה של העיר ולא יכול להסתפק במגורים בשכונות המנותקות מההווי האמיתי של העיר. מתחם "אלקטרה בשדרה", נהנה ממיקום מרכזי ומגישה מהירה לצירי התנועה החשובים, דקה אחת מכביש 4 ושתי דקות מכביש 531 החדש. בנוסף בחודשים הקרובים יפתחו שתי תחנות רכבת ובצידה הצפוני של רעננה, יתחילו בחודשים הקרובים בעבודות סלילת העוקף הצפוני של רעננה, כביש המקביל לרחוב וייצמן אשר יחבר את כביש 4 לנתיבי אילון עד שפיים וכביש החוף. העוקף הצפוני יפחית משמעותית את עומסי התנועה מציר וייצמן הסמוך לשכונה החדשה, מה שיהפוך את המיקום שלה לאטרקטיבי עוד יותר.
אודות החברה: "אלקטרה מגורים", חברת המגורים החדשנית בישראל, נשענת על הגב האיתן של קבוצת אלקטרה המבוססת הוותיקה ומשלבת יצירתיות של חברה יזמית מעודכנת ודינמית הנמצאת בחוד החנית של עתיד המגורים בישראל. כשמאחוריה העוצמה האדירה של קבוצת אלקטרה, שבשבעים שנות פעילותה יצרה לעצמה שם עולמי ב-14 מדינות בשלוש יבשות, נהנית אלקטרה מגורים מהידע המעמיק וניסיון נרחב שצברה הקבוצה באמצעות 22 חברות בנות אשר מיצבו את מעמדה כמובילה בישראל. אלקטרה מגורים מתגאה באימוצם של ערכי קבוצת אלקטרה ובראשם מומחיות, חדשנות, אמינות ואיכות. הפרויקטים של אלקטרה מגורים מצטיינים באיכות בנייה והקפדה על כל פרט, שימוש בחומרים איכותיים ביותר, טכנולוגיות חדשניות ותפיסה אדריכלית יצירתית ומתקדמת.
האני מאמין של החברה. אלקטרה מגורים בונה ללקוחותיה בית חם אשר יעניק להם שנים רבות של נחת, שקט נפשי ושביעות רצון. כאשר לקוחותיה של החברה בוחרים באלקטרה מגורים כשותפה למהלך הכלכלי, האישי והמשפחתי החשוב ביותר בחייהם, הם יודעים בוודאות שקיבלו את ההחלטה הנכונה..

קרן

קרן נדל"ן, הדמיה

2

קרן נדל"ן
יזמות ובניית פרוייקטים
רח' הארד 3 תל אביב
טל.074-7666777
פייסבוק: www.facebook.com/kerenadlan

 

חשוב לדעת: הקשר האישי והישיר עם הדיירים לאורך הדרך הוא המפתח להצלחת הפרויקטים שלנו. אנחנו נוהגים בשקיפות מלאה ללא יוצא מן הכלל

על הקבוצה: קרן נדל"ן, מדורגת כאחת מחברות הנדל"ן המובילות בישראל בתחום התמ"א, עפ"י דירוג BDI שפורסם לאחרונה. גידי רבינוביץ', אלון קושמירק ויואב מורן, בעלי החברה, מביאים את ניסיונם העשיר ביזום ובבנייה של פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית, תמ"א 38/2 , תוך שימת דגש על רמת מקצועית ושירות גבוהים במיוחד. בשנים האחרונות ,יזמה וקידמה החברה למעלה מ-20 פרויקטים מצליחים, חלקם הסתיימו וכבר מאוכלסים וחלקם נמצאים בשלבים שונים של בנייה ותכנון. בין הפרויקטים שהסתיימו: "תל חי 30" ברמת גן, "ישגב על הגן" בצפון תל אביב, "קרן בגבעה" ברמת גן, "פלורנטין איסט" בדרום תל אביב ועוד.
פרויקט "קרן בגן- הרצליה צפון" הינו פרויקט התמ"א 38/2 הראשון והיחיד עד עתה בשכונת גן רש"ל המתחדשת שהיא פנינת נדל"ן כשלעצמה. הבניין החדש והמודרני, פרי תכנונה ועיצובה של האדריכלית קיקה ברא"ז, נבנה עפ"י תקן של בנייה ירוקה ומשתלב בפיתוח סביבתי עשיר הכולל גנים ירוקים, גינות משחקים, מרכז מסחרי ומוסדות חינוך איכותיים שבשכונה, לצד נגישות תחבורתית גבוהה וחיי קהילה עשירים. "בפרויקט, הכולל 30 דירות ב-8 קומות, נותרו למכירה שתי דירות: דירת פנטהאוז אחת ודירה בקומה ה-6". אומר יואב מורן, מבעלי החברה.
פרויקט "טאונהאוס עג'מי יפו"- קומפלקס יוקרתי הכולל שלוש דירות בלבד, דירת גן ושתי דירות דופלקס, שכל אחת מהן מציעה אופי, שיק משלה וחוויית מגורים אחרת. למען הפרטיות ותחושת הבית הפרטי, לכל יחידה יש כניסה נפרדת מהרחוב ושתי חניות מקורות וסגורות. המבנה ממוקם ברחוב הספינה בלב עג'מי המתחדשת, ותוכנן על ידי משרד האדריכלים היפואי קיסילוב קיי, ששימר את הסגנון המקומי ושילב את המבנה בטבעיות בסביבה. העיצוב המוקפד כולל נגיעות ים תיכוניות מקומיות כמו תקרות גבוהות וקירות "משרבייה" שהם מעין מחיצות תחרה שמצד אחד מאפשרות זרימת אור ואוויר, אך מצד שני מעניקות פרטיות. בדירת הגן, למשל, קשה להתעלם מגובה קומת הכניסה שמגיע לחמישה מטרים. בנוסף, יש בה גלריה, מרתף מואר שפונה לגינה וחצר צמודה בשטח של 40 מ"ר. שטח הדירה עצמה 136 מ"ר. שתי דירות הדופלקס מתפרסות על שתי קומות. שטחה של דירה אחת 164 מ"ר, ושל השנייה 139 מ"ר. בשתיהן מרפסות גג מאווררות. אחת מדירות הדופלקס כבר נמכרה עוד לפני תום הבנייה. מורן מוסיף כי "שלוש הדירות מרווחות ושטופות אור טבעי ונהנות ממרפסות רומנטיות או מגינה. מעליות פרטיות, גלריה ומרתף יין הם רק חלק מהמפרט הסופר יוקרתי. למרות זאת המבנה לא מנקר עיניים אלא נטמע בשכונה הממוקמת במרחק הליכה קצרצר מכל מוקדי הבילוי היפואיים האהובים, והכי חשוב מחוף הים ומהנמל."
האני מאמין. "חברת קרן נדל"ן חרטה על דגלה שלושה עקרונות מרכזיים" מסביר יואב מורן, "יזמות, יצירתיות בשילוב עם חזון ואומץ. מקצוענות, איכות ואמינות בבנייה ללא פשרות. רמת שירות מעולה וטיפול אישי ובטוח בלקוחותינו" עוד מוסיף מורן שכאסטרטגיה קרן נדל"ן בוחרת במיקומים ותיקים ומבוססים בהם קיימת הזדמנות נדל"נית מיטבית.
קשר עם הלקוחות "הקשר האישי והישיר עם הדיירים לאורך הדרך הוא המפתח להצלחת הפרויקטים שלנו. אנחנו נוהגים בשקיפות מלאה ללא יוצא מן הכלל" אומר יואב מורן. הדיירים הם השותפים שלנו בשותפות רבת שנים, חלק גדול מלקוחותינו מגיעים מהמלצות לקוחות ותיקים, ולכן חשוב לנו לשמור על יחסי אמון ולהיות קשובים לצרכים ולבקשות, כיוון שבסופו של דבר אם הלקוחות מרוצים, גם אנחנו נהיה מרוצים".

קבוצת יצחקי

פרויקט של קבוצת יצחקי, הדמיה

3

IGI
קבוצת יצחקי השקעות
רח' לחי 2, בני ברק
03-5795858
אתר: www.izaki-group.com/he/homepage

המוטו: אנחנו בונים שכונות מגורים ושמים את המשפחות במרכז.

על הקבוצה: קבוצת יצחקי, הוקמה לפני כ-60 שנה על ידי יעקב יצחקי ז"ל וכיום מנוהלת הקבוצה על ידי בנו רוני יצחקי. הקבוצה אחראית על פרויקטים רבים ברחבי הארץ כגון: דן דיזיין סנטר, מתחם לב הארץ, פרויקט צמרות הרצליה, פרויקט 2B בבאר יעקב, רחובות elite ועוד והיא בין קבוצות הנדל"ן הראשונות שזיהו את הפוטנציאל של כפר יונה, בנוסף לקבוצה פרויקטים ברחבי העולם החל מניו יורק ועד וורשה ולונדון. רוני טננבאום סמנכ"לית השיווק מסבירה כי "הקבוצה מתנהלת בצורה כזו, שלכל פרויקט שלנו יש מנהל/ת פרויקט, מפקח מטעם הקבוצה ללא קשר לחברה הקבלנית שמבצעת את הפרויקט. בנוסף, אנחנו עובדים עם החברות הקבלניות המובילות בארץ בתחום הבנייה ויש לנו מנהלת קשרי לקוחות שנמצאת בקשר רציף עם כל הלקוחות שלנו" היא אומרת ומדגישה שהלקוחות שלהם מקבלים מענה רחב מהחברה "הם מרגישים שהם קונים בית, בבית טוב ויציב" מסבירה טננבאום "הקבוצה קיימת בהצלחה מרובה כבר 60 שנה ולאורך השנים ניתן לראות את הפעילות העסקית הענפה שלה בארץ וברחבי העולם".
פרויקט צמרות גליל ים: פרויקט גליל ים, הוא פרויקט של שכונת מגורים חדשה ואיכותית השוכנת בהרצליה. הפרויקט מכיל 660 יחידות דיור, ב-21 בניני מגורים בני 8-9 קומות בלבד, אשר מהם נשקפים שדות ירוקים ומרחבים פתוחים. בשכונה פארק ירוק רחב ידיים עם מדשאות ומתקני שעשועים ודירות גן, ארבע, חמישה חדרים וכן דירות פנטהאוז. הפרויקט נמצא במיקום נוח וקיימת נגישות לאיילון, תל אביב, כביש החוף, הרכבת, קניון שבעת הכוכבים וחוף הים של הרצליה. "הייחודיות של הפרויקט הזה, שיש בו שילוב מבחינת גילאים, יש מצד אחד זוגות צעירים ומצד שני משפרי דיור או מקטני דיור, שמגיעים בעיקר מאזור תל אביב, הרצליה ורמת השרון" מסבירה שולי לוי מנהלת המכירות "מדובר בפרויקט מאוד ייחודי שמצד אחד הוא נמצא בעיר ומצד שני יש לו את השקט והמרחבים הירוקים של קיבוץ", לוי מוסיפה, ששלב ב' אמור להיפתח בקרוב ואמורים להבנות בו כ-200 יחידות דיור במגוון רחב של גדלים "הפרויקט נבנה על פי תו תקן של בניה ירוקה ומתאפיין במפרט גבוה, איכותי וחדשני."
פרויקט שכונת יפה נוף – צמרות השרון UP- כפר יונה- בימים אלה החל שיווק ובניית השלב הנוסף שבו נבנים שני בניינים נוספים בני 14 קומות, שמצטרפים לשישה שכבר מאוכלסים. הפרויקט מציע דירות גן, ארבע וחמישה חדרים, ופנטהאוזים. שכונת יפה נוף, היא שכונה שמונה כ-1200 יחידות דיור ובמקום קהילה גדולה וצעירה, גני ילדים, בית ספר צומח ובעוד כ-שנתיים יפתח במקום קניון. אכלוס הפרויקט יחל בדצמבר 2018. "במקום אוכלוסיה של זוגות צעירים, משפרי דיור, מקטיני דיור וכן מבוגרים שמבקשים לגור סמוך לילדים" מסבירה לוי מנהלת המכירות שמוסיפה שמאחר ומדובר בשכונה שכבר קיימת, ניתן למצוא בה הכול בסמיכות "אין צורך לצאת מהשכונה ובמקום נמצאים החברים, הפארקים, מוסדות החינוך, מדובר בשכונה מאוד ירוקה, שיש בה שירותי קהילה והרגשת הביטחון. מדובר בשכונה שמאוד התפתחה והצליחה".
האני מאמין. "אנחנו בונים שכונות מגורים ושמים את המשפחות במרכז" מסבירה טננבאום "המטרה שלנו להעביר למשפחות חווית מגורים, מדובר בשכונות קהילתיות ומאוד ירוקות, אשר נותנות מענה גם למשפחות וגם לילדים ומעניקות את המעטפת השלמה"
הקשר עם הלקוחות "אנחנו מלווים את הלקוחות מהרגע הראשון שבו הם רכשו את הדירה ולאורך הדרך, יש לנו לקוחות רבים שרכשו בקבוצה את הדירה הראשונה שלהם ועכשיו חוזרים על מנת להשתדרג" מסכמת שולי לוי.

נבו נוף השרון

נבו נוף השרון, הדמיה

4

נבו נוף השרון
לחיות במרכז בשכונה חדשה
טל. 5268*

חשוב לדעת: מה שיפה בפרויקט הנוכחי, שהכל יחסית קרוב לעיר ולכביש החוף והשכונה נהנית מכל היתרונות של שכונה חדשה בעיר וותיקה

אחת הרכישות החשובות והיקרות בחיים היא קניית דירה. לא מעט שיקולים נכנסים בבחירת המקום, הסכום אותו נשקיע, וכמובן בחירת החברה הבונה. ולכן, אחד הדברים החשובים לרוכשים לפני שהם חותמים על החוזה, זה להיות בטוחים שיש לפרויקט אבא ואמא.
חברה כזו, שדואגת לכל הפרטים מהפרט הקטן ועד הגדול היא חברת א.י. נבו, שבונה בארץ כבר למעלה מ-60 שנה, והם בונים בדיוק כמו שהם חיים, אומנם באמצעות חומר ולבנים, אבל בעיקר באמצעות הערכים עליהם גדלו, מקצועיות ללא פשרות, נתינה מכל הלב ואחריות גבוהה.
בימים אלה קיבלה חברת א.י. נבו, את אישור הוועדה להיתר בנייה, בגין הפרויקט היוקרתי בשכונת נוף השרון החדשה בעיר נתניה. פרויקט שבו ניתן יהיה לבחור דירה באחד מחמשת מגדלי המגורים שנבנים לגובה של 27 קומות ואשר משקיפים על העיר, על הים ממערב ועל הרי השומרון ממזרח. בפרויקט "נבו נוף השרון", 502 יחידות דיור בנות 3.5-6 חדרים וכן פנטהאוזים. המפרט בסטנדרט גבוה, וישנה גישה קלה לכביש החוף ולשירותים הסמוכים. "המיקום של הפרויקט מצוין, קרוב לעיר ולקניון, נגיש לכביש החוף ולכלל השירותים שהעירייה מציעה. אין ספק שהפרויקט "נבו נוף השרון", הולך להיות קריית השרון הבאה, ואני אומר את זה בתור חברה שבנתה תשעה בניינים בקריית השרון, בשנים האחרונות. מדובר בפרויקט הכולל את כל המערכות החדשות, החל מפיר אשפה ועד ארבע מעליות בכל בניין".
חברת א.י. נבו החלה לבנות בנתניה לפני כ-60 שנה. משנת 2002 החלה החברה לבנות בקריית השרון, ולמרות הסקפטיות שאנשים שידרו מסביב, הם ייצרו פנינה באמצע העיר: "האזור היה באותה תקופה חלק משיכון וותיקים, מסביב היו שדות ובתי קברות ואנשים לא האמינו שהפרויקט יצליח. לשמחתי הם טעו, והיום השכונה נחשבת לשכונה מובילה ומבוקשת, והיא הולכת ומתפתחת מיום ליום. דירות שמכרנו לפני כשנתיים במיליון ושבע מאות אלף ש"ח נמכרות היום בשני מיליון מאתיים, שזה סכום שהוא מעבר לעליית המחירים בשוק, ומעבר לעליית המחירים בנתניה".
חברת נבו היא חברה משפחתית. את החברה מנהלים האחים אברהם ויצחק (איציק) נבו, יזמים וקבלנים ותיקים. בשנת 1963 העסק המשפחתי הפך להיות חברה, והשניים החלו לבנות בנייני מגורים בנתניה עיר הולדתם. מאז בנו ביחד אלפי יחידות דיור, ועשרות בתי ספר. החברה המשפחתית הקטנה הלכה והתפתחה, עד שהפכה בשנים האחרונות לשחקן מוביל בשוק, ומתמודדת מול ענקיות הבניה והנדל"ן על מכרזים ומגרשים, ואף זוכה ברבים מהם. איציק נבו הוא חבר פעיל בהתאחדות בוני הארץ מזה עשרות שניים, חבר בוועדות רבות ותורם מניסיונו לאיכות הדיונים ולקידום ענף הבנייה בכל התחומים, ולאורך השנים ממשיך ללמוד ולהתמקצע בחזית הטכנולוגיה העולמית בתחום הבנייה. הוא מיישם פתרונות חדשניים לאתגרי בנייה ירוקה ובנייה רוויה למגורים בישראל. "אנחנו עובדים ונמצאים בקשר רציף עם עיריית נתניה לגבי התכנון הסביבתי של הפרויקט, וביניהם הפיתוח האזורי, בניית מוסדות חינוך ובתי כנסת ועוד" הוא מציין, ומזכיר שסמוך לשכונה פועל בכל ימות השנה קאנטרי אליצור.
מה עלות הדירות? דירת שלושה וחצי חדרים נמכרת החל ממיליון ארבע מאות וחמישים אלף ש"ח, דירת חמישה חדרים החל ממיליון שבע מאות ועשרת אלפים ש"ח, ודירת שישה חדרים, שכיום בשוק נחשבת למאוד מבוקשת, החל ממיליון תשע מאות ושבע אלף. אלו המחירים כיום, אך אי אפשר להבטיח שהמחירים יישארו לאורך זמן. על פי הניסיון בשנים האחרונות – יש צפי שהמחירים יעלו.
בימים אלה החלו בחברה לשווק את הבניין הראשון וכבר נמכרו עשרות דירות, והצפי שתוך זמן קצר, יימכרו הדירות בחמשת הבניינים. "מה שיפה בפרויקט הנוכחי, שהכל יחסית קרוב לעיר ולכביש החוף והשכונה נהנית מכל היתרונות של שכונה חדשה בעיר וותיקה" הוא מסכם.

אביב

הפרויקט של חברת אביב

5
אביב שלי מתחם דירות חדשות ואיכותיות להשכרה ארוכת טווח ברמה"ש

משרד מכירות:
חטיבת אלכסנדרוני 2
רמה"ש 3353*

פייסבוק: דירות להשכרה ברמה"ש אתר: www.avivsheli.co.il

 

כולנו חולמים על בית משלנו, פינה שקטה עם יציבות לאורך זמן. לא לכולנו יש את האפשרות הכלכלית לרכוש דירה כזו ופה נכנסת לתמונה קבוצת אביב שמציעה את "אביב שלי", פרויקט דירות להשכרה ארוכת טווח של עד 10 שנים, בתנאים ידועים מראש, ללא משכנתא וללא חובות באכלוס מיידי.
אודות אביב:  קבוצת אביב היא חברה פרטית הפועלת למעלה מ-50 שנה. החברה עוסקת בתחום בנייה ויזמות תחת קורה גג אחת והיא בעלת ניסיון רב בייזום והקמת פרויקטים הנדסיים מורכבים, למטרות מגורים, מסחר ותשתיות, בארץ ובעולם. דורון אביב משמש כיו"ר הקבוצה ודפנה הרלב משמשת כמנכ"ל. מאז הווסדה בשנת 1963, הותירה הקבוצה את חותמה בנוף הבנייה הישראלי, תוך שהיא בונה בעצמה כקבלן מבצע פרויקטים רחבי היקף ופורצי דרך, ביניהם מגדל משה אביב גורד השחקים הגבוה בישראל, המתנשא לגובה של 69 קומות, בית חולים אסותא בתל אביב, בית החולים הפרטי הגדול והמתקדם בישראל, מגדל רוטשילד 22 בת"א, בנייני מתחם בורסת היהלומים בר"ג, אביב בלבונטין, אליפלט, מגדל ליבר, סי אנד סאן, אביב בגימל, אביב בצמרת, אביב באלתרמן ועוד. כל פעולות החברה, הכוללות ייזום, תכנון, בנייה ושיווק, נעשות תחת קורת גג אחת.
אביב שלי. בימים אלו משווקת קבוצת אביב את "אביב שלי" מתחם מגורים הכולל 4 בניינים, חניון עילי ותת קרקעי, שטחים ציבוריים לשימוש הדיירים ושטחים ירוקים. כולנו חולמים על בית משלנו, פינה שקטה עם יציבות לאורך זמן. לא לכולנו יש את האפשרות הכלכלית לרכוש דירה כזו ויש אף כאילו שמעדיפים להשקיע את כספם בהקמת עסק שיניב להם הכנסות. ופה נכנסת לתמונה קבוצת אביב שמציעה את "אביב שלי" דירות להשכרה ארוכת טווח של עד 10 שנים, במחיר ידוע מראש, ללא משכנתא וללא חובות באכלוס מיידי. בשונה משכירות רגילה, במסגרת "אביב שלי" ניתן לעזוב בסוף כל שנה. בפרויקט חברת ניהול הזמינה 24/7, הדואגת לתחזוקת המתחם ונענית לקריאות הדיירים במקרה של תיקונים. מבנה המתחם מאפשר חיי קהילה ושכנות בתוך מתחם ירוק. "הפרויקט התאכלס בתחילת חודש ספטמבר וכולל 281 דירות בנות 3-5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוז" מסביר דורון אביב יו"ר קבוצת אביב, דירות ה-3 חדרים הושכרו כולן ונותרו לבחירה דירות בנות 4,5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוז ברמת גימור גבוהה, הכוללות ממ"ד, מערכת מיזוג אוויר מרכזית, שוט אשפה קומתי, מרפסות ועוד. "אנו מציעים בשורה אמיתית לפיה השוכרים יוכלו להתגורר בעיר איכותית בלב אזור הביקוש, בדירה חדשה ומודרנית עם מחיר ידוע מראש ובהתאם לצרכי השוכרים והיכולת הכלכלית שלהם."
שכירות עם אחריות. כאשר שוכרים דירה, לא פעם יש צורך לעמוד מול בעל הדירה, בבקשה להחליף את הדוד שהתקלקל, החשמל שקרס או הברז שהתקלקל. "באביב שלי", נהנים השוכרים מבית לחיים ומשכירות הוגנת וארוכת טווח ישירות מחברת אביב. "אין צורך לעמוד מול בעלי דירה פרטיים ולהתמודד שנה אחר שנה עם העלאות מחיר או סיום חוזה שרירותי" מסבירה דפנה הרלב, מנכ"ל קבוצת אביב. "הכול מסודר ומעוגן בהסכם מול חברת הניהול, האחראית לתחזוקה השוטפת, משרדי חברת הניהול ממוקמים במתחם והם זמינים באמצעות מוקד 24 שעות ביממה" עוד מוסיפה הרלב, "השכרה ארוכת טווח מאפשרת יציבות לכל המשפחה, לילדים במסגרות החינוכיות והחברתיות ולמבוגרים במקומות העבודה. הפרויקט עונה על צרכים של קהלים רבים, ביניהם זוגות צעירים, שאין להם את האפשרות הראשונית לשלם מקדמה למשכנתא, משפרי דיור, שיש בבעלותם דירה קטנה ורוצים לשדרג את מקום המגורים להשכיר ולשכור, ולשלם הפרש קטן וכן מצמצמי דיור, העוברים מבית גדול לדירה מודרנית ונוחה".
נגישות. "אביב שלי" ממוקמת בסביבה מרכזית, צעירה ומתחדשת קרובה לצירי תנועה ראשיים, כביש 2,4,5 ונתיבי איילון. השכונה קרובה לתל אביב, הרצליה, חוף הים, סינמה סיטי, קניון שבעת הכוכבים, צומת הכפר הירוק ועוד.

 

תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר