סתיו שחם צילום עזרא לוי
סתיו שחם. צילום עזרא לוי

"אם עמותת ה'לב הירוק' לא תקח את הבעלות תוך 3 ימים, המועדון יפורק"

בהודעה דרמטית שפרסם הבעלים יחד עם יצחק שום, נכתב כי האחרון החליט לסגת מרכישת המועדון, בעקבות דרישות שעלו מעמותת האוהדים

פורסם בתאריך: 20.7.17 20:45

חשבתם שהעברת הבעלות בהפועל כפר סבא תעבור חלק? תחשבו שוב. בהודעה דרמטית שפרסמו הערב (חמישי) סתיו שחם ויצחק שום בעמוד הפייסבוק של הבעלים, הודיע שחם כי שום נסוג מכוונתו לרכוש את המועדון, בעקבות דרישות שעלו מכיוון עמותת הלב הירוק ושחקן העבר אלי יאני.

בהודעת המשותפת של השניים נכתב: "אוהדי הפועל כפר סבא היקרים, הרינו להודיעכם כי מר יצחק שום ומר סתיו שחם הגיעו באמצעות עורכי דינם להסכמות סופיות בעניין העברת מלוא מניותיו של סתיו במועדון הכדורגל הפועל כפר סבא לשום ובהתאמה, קבעו הצדדים להפגש הערב (20.7.2017) לצורך חתימת ההסכם. יחד עם זאת, במהלך היום, העלו עו"ד רן מרקוביץ (נציג עמותת הלב הירוק – עמותת אוהדי הפועל כפר סבא) ומר אלי יאני, דרישות ותנאים שאינם עולים בקנה אחד עם הוראות החוק ו/או הסכם המייסדים ו/או תקנון המועדון ו/או כל הסכם אחר באופן שגרם לשום לסגת מהעסקה. הכל, בניסיון לסכל בכוונת תחילה את חתימת העסקה".

בהמשך ההודעה נכתב: "יתרה מכך, עו"ד רן מרקוביץ העביר טיוטת הסכם לעו"ד ארצי בן יעקב, בא כוחו של שום, ובה דרישות ותנאים שמציבה העמותה לשום. הטיוטה הנ"ל נשללה על הסף באשר הכילה תנאים שדורשת העמותה כבעלת 10% ממניות המועדון, בלבד, ללא כל זכות חוקית ו/או תקנונית ו/או הסכמית בעניין. לא למיותר לציין, כי שום הופתע מעמדתם של העמותה ושל אלי יאני ולכן נסוג מכוונתו לרכוש את המועדון. לאור המצב שנוצר וסיכול העברת המניות על ידי עו"ד מרקוביץ ואלי יאני, בצער רב ובלית ברירה, מודיע בזאת סתיו לעמותה ולאלי יאני, כי ככל שלא יקבלו לידיהם את מניותיו במועדון במצבן (as is) תוך 3 ימים, לא יהיה מנוס מלפעול לפירוק המועדון".

עמותת הלב הירוק מסרה בתגובה: "עמותת הלב הירוק פועלת לכל אורך הדרך כשרק טובת המועדון לנגד עיניה ללא מניעים אישיים או זרים כלשהם. העמותה הודיעה יותר מפעם אחת כי לעת הזו יצחק שום הוא הדמות הראויה והנכונה ביותר להוביל את המועדון. העמותה העבירה לשום ועורך דינו מסמך עקרונות לשיתוף פעולה עוד טרם חידוש המשא ומתן עם שחם. בשום שלב לא הותנתה קבלת המסמך או מקצתו כתנאי סף להסכם בין שום לשחם. חתימת מזכר שיתוף פעולה מסוג זה והקפו הוא זכות ולא חובה וכך גם הוצגו הדברים. יבחר יצחק שום להסתייע ביכולות הארגוניות השיווקיות והתקשורתיות של העמותה יבורך. יחליט שלא זו זכותו, העמותה תצר על כך אבל עדיין תאחל לו בהצלחה בהצלת המועדון".

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר