אוהדי הפועל כפר סבא. צילום: עזרא לוי
אוהדי הפועל כפר סבא. צילום: עזרא לוי

שום וה'לב הירוק' נפגשו: "מקווים שביום ראשון נברך על המוגמר"

למרות ההודעה שפרסם אתמול סתיו שחם, נציגי העמותה טוענים כי שחקן העבר לא עומד מאחוריי ההודעה: "נוצר מצג שווא של משבר"

פורסם בתאריך: 21.7.17 16:45

אחרי ההודעה הקשה שפרסם אתמול (חמישי) סתיו שחם בעמוד הפייסבוק שלו, נראה כי עמותת הלב הירוק, ויצחק שום, שלכאורה הוציא יחד עם שחם את ההודעה, מציגים תמונה שונה לחלוטין. נציגי העמותה נפגשו היום עם שחקן העבר, יחד עם אלי יאני. נציגי העמותה טוענים כי שום טען בפניהם כי אין לו חלק בהודעה שפרסם אמש שחם וכי הפרסום לא נעשה על דעתו.

"הובהר לכל הנוכחים כי נוצר מצג שווא של משבר כביכול, בעוד שגם העמותה וגם אלי יאני מחבקים את שום ומחזקים את ידיו לגבי רצונו לקחת את המועדון מסתיו שחם", מסרה העמותה. "אלי יאניף כהרגלו בקודשף שם את טובת המועדון לפני טובתו האישית והבטיח תמיכה מלאה במהלך".

לטענת העמותה, "שום הצהיר בפגישה מפורשות כי הוא ער ומחויב לקהל האוהדים בכלל ולעמותת האוהדים בפרט ומצפה לשיתוף פעולה פורה בכל התחומים. העמותה חוזרת ומברכת את יצחק שום ומבטיחה לסייע לו ככל שתוכל במשימתו המורכבת להצלת המועדון. כולנו תקוה כי ביום ראשון נוכל לברך על המוגמר".

בהודעה שפרסם אתמול שחם, נכתב: "אוהדי הפועל כפר סבא היקרים, הרינו להודיעכם כי מר יצחק שום ומר סתיו שחם הגיעו באמצעות עורכי דינם להסכמות סופיות בעניין העברת מלוא מניותיו של סתיו במועדון הכדורגל הפועל כפר סבא לשום ובהתאמה, קבעו הצדדים להפגש הערב (20.7.2017) לצורך חתימת ההסכם. יחד עם זאת, במהלך היום, העלו עו"ד רן מרקוביץ (נציג עמותת הלב הירוק – עמותת אוהדי הפועל כפר סבא) ומר אלי יאני, דרישות ותנאים שאינם עולים בקנה אחד עם הוראות החוק ו/או הסכם המייסדים ו/או תקנון המועדון ו/או כל הסכם אחר באופן שגרם לשום לסגת מהעסקה. הכל, בניסיון לסכל בכוונת תחילה את חתימת העסקה".

בהמשך ההודעה נכתב: "יתרה מכך, עו"ד רן מרקוביץ העביר טיוטת הסכם לעו"ד ארצי בן יעקב, בא כוחו של שום, ובה דרישות ותנאים שמציבה העמותה לשום. הטיוטה הנ"ל נשללה על הסף באשר הכילה תנאים שדורשת העמותה כבעלת 10% ממניות המועדון, בלבד, ללא כל זכות חוקית ו/או תקנונית ו/או הסכמית בעניין. לא למיותר לציין, כי שום הופתע מעמדתם של העמותה ושל אלי יאני ולכן נסוג מכוונתו לרכוש את המועדון. לאור המצב שנוצר וסיכול העברת המניות על ידי עו"ד מרקוביץ ואלי יאני, בצער רב ובלית ברירה, מודיע בזאת סתיו לעמותה ולאלי יאני, כי ככל שלא יקבלו לידיהם את מניותיו במועדון במצבן (as is) תוך 3 ימים, לא יהיה מנוס מלפעול לפירוק המועדון".

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר