גיא בלום. צילום: עזרא לוי

גיא בלום טוען: גורמים בעירייה גרמו לפיטוריי מהפועל כפר סבא

הסמנכ"ל יסיים בימים הקרובים את עבודתו במועדון. שחם: "יש לצביקה צרפתי ולהקתו משהו נגד בלום, הדרישה שלהם היא בלתי נסלחת". צרפתי: "טענות חסרות שחר שנאמרות מסתכול"

פורסם בתאריך: 9.8.17 20:16

השבוע הנוכחי אמור להיות האחרון של גיא בלום בהפועל כפר סבא. הסמנכ"ל, שהיה איש אמונו של סתיו שחם, קיבל הודעה לאחר כניסתו של יצחק שום לבעלות כי הוא סיים את דרכו במועדון. אך בלום טוען כי הסיבה האמיתית לפיטוריו טמונה בלחצים שהפעילו בעירייה על האנשים החזקים במועדון, כדי שיעזוב את תפקידו. מחר (חמישי) אמור להערך שימוע לפני פיטורים לבלום, אך לא ברור מי יעשה זאת מכיוון ששחם טוען כי הוא כבר לא חלק מהמועדון, ושום טוען כי על שחם לעשות זאת במסגרת ההסכם ביניהם.

“למיטב ידיעתי, הסיפור התחיל בחודש פברואר 2015, בעקבות כתבה שפורסמה באחד מכלי התקשורת לגבי כך שהפועל כפר סבא נמצאת במשא ומתן על מעבר מאצטדיון לויטה לזה שבנתניה”, טוען בלום. “באותם ימים אוהדי הקבוצה שאלו שאלות בנושא שיפוץ לויטה בפורום האוהדים. אחד מהם שאל מדוע סתיו שחם לא משפץ את האצטדיון ואני עניתי שהפועל כפר סבא היא שכירה באצטדיון, וכי כל שאלה בנוגע לשיפוץ לויטה יש להפנות לעירייה ולעומד בראשה”.

בלום המשיך: “למחרת, סתיו שחם קיבל צילום מסך של הדברים ונדרש להגיע לפגישה בה לדבריו הנושא המרכזי היה פיטוריי עקב ההתבטאות נגד העירייה. סתיו אמר להם שאני לא עובד ציבור אלא עובד של מועדון הכדורגל. עוד אמר כי הוא משלם לי את המשכורת וכי לא אמרתי שום דבר לא תקין. סתיו טען בפניי שצביקה צרפתי דרש מספר רב של פעמים לפטר אותי. בנוסף שחם אמר לי כי הבהירו לו שהתמיכה העירונית בקבוצה עלולה להיפגע אם לא יעשה זאת. עכשיו, כשהתחלפה הבעלות מידיו של שחם ליצחק שום, נאמר לי שוב שישנם לחצים לפטר אותי. אמרו לי שזה לא משהו אישי אבל יש לחצים ‘מלמעלה’, ושאני מוזמן לשימוע לפני פיטורים אצל סתיו”.

“צביקה צרפתי ולהקתו מהעירייה דרשו ממני לפטר את גיא בלום במשך כמה שנים טובות, אך אני תמיד סירבתי”, אישר שחם את דבריו של בלום. “יש להם כנראה משהו אישי נגדו, יכול להיות שזה מגיע מלמעלה, מראש העיר. לאורך השנים שלי במועדון סירבתי בתוקף לפטר את גיא, הוא היה אחד העובדים הנאמנים ביותר שלי. עכשיו כשהבעלות עברה לשום, הוא דרש ממני לפטר אותו. כששאלתי למה, הבנתי שגם אצלו זה הגיע מהעירייה. אני רואה את הנושא מאוד בחומרה, הדרישה של העירייה לפטר את גיא היא דבר בלתי נשכח ובלתי נסלח. בכל מקרה, אני כבר לא הבעלים של המועדון, לכן זו בעיה של המועדון ולא שלי. אני סיימתי את חלקי בהפועל כפר סבא".

יצחק שום מסר בתגובה: “כל נושא העסקתו ופיטוריו של גיא בלום מהפועל כפר סבא הוא עניין אך ורק של סתיו שחם, לכן אין לי כוונה לעסוק בנושא”.

צביקה צרפתי, מ”מ וסגן ראש העיר, מסר בתגובה: “כל הטענות שמועלות בכתבה הן חסרות שחר ונאמרות מתוך תסכול ואכזבה. אני מציע להתעסק בנושאים רציניים ולא ברכילות זולה ומאחל ליצחק שום, הפועל כפר סבא, לעמותת הלב הירוק ולכל מי שאוהד את הקבוצה גאווה, הצלחה והתמדה בדרך".

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר