סתיו שחם. צילום: עזרא לוי
סתיו שחם. צילום: עזרא לוי

עוד פוסט של שחם: הפעם נגד הלב הירוק

הבעלים הפורש יצא נגד דרישת העמותה כי יהיה ערב לחובות מהעבר, ונגד כך שלא הסכימו לחתום על הסכם סודיות ואף הבהירו כי יפרסמו את דוחות הקבוצה

פורסם בתאריך: 15.6.17 00:04

לא משעמם בהפועל כפר סבא בימים האחרונים, מאז הודיע סתיו שחם כי הוא עוזב את הקבוצה. כזכור אחר הצהרים נחשף באתר האינטרנט של צומת השרון כפר סבא כי בפגישה בין נציגי הלב הירוק לשחם עלה עניין הלוואת בעלים בסך חצי מיליון שקלים, אותה יצטרכו נציגי העמותה להחזיר לבעלים הפורש, אם ירצו לקבל את מניות הקבוצה לידיהם. הערב פירסם שחם פוסט נגד עמותת האוהדים.

שחם כתב: "הודעתי לפני יומיים נחרצות על סיום דרכי בכדורגל הישראלי, ואין לי שום כוונה לחזור בי מהחלטה זו.
הצעתי את מניותי לעמותת האוהדים הלב הירוק – ללא תמורה!!!
נפגשתי בליווי עורך דיני עם נציגי ועד העמותה אתמול בערב.
סירבתי בכל תוקף לתנאים שהוצבו בפני, לא מספיק להם שאעביר להם את כל מניותי בחינם ואדאג להעביר להם את המועדון נקי מחובות – הם גם דורשים שאהיה ערב להם כספית לכל תביעה מהעבר באם תועלה.
הבהרתי מפורשות, שאני מוכן לכך שחובות המועדון כלפי, יישארו במועדון וישמשו ביטחון לכך שלא תוטל עליהם כל מעמסה נוספת באם תקרה.
היום הופתעתי מאד לשמוע, שבקשת עורך דיני מחבריי ועד העמותה לחתום על הסכם סודיות, על מנת שנוכל להעביר להם את כל הנתונים והדוחות הכספיים והפיננסים הרגישים של המועדון וכן מידע סודי וסודות מסחריים – נתקלה בסירוב מוחלט ע״י חברי הועד.
חבר בכיר בועד, בשיא חוצפתו, הבהיר כי לא רק שהם מסרבים לחתום – הם גם מתכוונים לחשוף בפומבי לכל דורש דוחות ונתונים אלו (הכוללים נתוני שכר רגישים של עובדים ושחקנים, נכסים והתחייבויות ועוד מידע רגיש רב של המועדון).
אותו חבר ועד בכיר, שרודף ומסית נגדי אישית מזה 4 שנים, אף הרהיב עוז ואמר כי מבחינתו שהמועדון ילך לפירוק.
סליחה? על מה ולמה? עשיתי לכם משהו רע?
השקעתי הון תועפות מהוני, 4 שנים הקרבתי את נשמתי למועדון הזה!
הרצחתם וגם ירשתם?
חברים, אני לא רוצה להשאר הבעלים של כפר סבא!
עכשיו גם ללכת בכבוד לא נותנים לי?
תתביישו!"

בתגובה לדברים פרסמה עמותת הלב הירוק את ההודעה הבאה: “אוהדים יקרים, למרות הצהרתו הנרגשת של סתיו שחם בדף הפייסבוק שלו (טרם הפגישה הראשונית איתנו) על העברת מניות לעמותה ללא תמורה, הועלתה על ידו דרישה לקבלת תשלומים בגין "הלוואת בעלים". בנוסף, למרות הצהרה בעל פה כי המועדון נקי מחובות (למעט תביעה ספציפית תלויה ועומדת) לא הסכים סתיו שחם לקחת אחריות על תביעות עתידיות אם תהינה בגין התקופה בה הוא מחזיק בזכויות הניהול במועדון. יתרה מכך, נכון לרגע זה שחם מערים קשיים על בדיקת הנאותות ומתנה את עצם העברת הנתונים בדרישות שונות (נזכיר שהעמותה בעלת מניות וממילא זכאית לקבל את כל המידע בלי קשר למו"מ). לפיכך, אין לנו אפשרות לנהל מו"מ ברצינות ובזהירות הנדרשות מתוך תחושת אחריות לעתיד המועדון כנציגים הנבחרים של חברי העמותה”.

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר