יצחק שום וסתיו שחם. צילומים: שרון בוקוב ועזרא לוי
יצחק שום וסתיו שחם. צילומים: שרון בוקוב ועזרא לוי

"כל הסכם רכישת המועדון על ידי שום נמצא בסימן שאלה"

העימות בין הבעלים הנוכחי והקודם של הפועל כפר סבא מחריף. שחם טוען כי שום ביטל צ'ק עבורו על סך 250 אלף שקלים, בתגובה אמר שום: "הקנאה גומרת אותו, ניפגש בבית המשפט"

פורסם בתאריך: 21.11.17 15:31

רק בחודש יולי האחרון הצטלמו סתיו שחם ויצחק שום יחד מחויכים לאחר החתימה על הסכם העברת הבעלות למועדון. כעת, ארבעה חודשים בלבד לאחר מכן, ובין הצדדים שוררת מתיחות גדולה שעשויה אף להגיע בקרוב לבית המשפט. "ליצחק שום יש הסכם מפורש שלפיו הוא צריך לשלם לי 250,000 שקלים", זעם שחם בשיחה עם "ספורט צומת השרון". "שום העביר צ'ק בנאמנות והצ'ק הזה הופקד על ידי ובוטל על ידו וזו עבירה פלילית. זו עזות מצח. אני רואה זאת בחומרה, זה ביטול צ'ק בניגוד להסכם. זה יוצר עוגמת נפש לכל אוהדי הפועל כפר סבא ולמועדון הזה. לבן אדם שמבצע עבירה פלילית יש בעיה חמורה".

על ההסכם בין הצדדים הוסיף הבעלים לשעבר: "לפי ההסכם יצחק שום היה אמור להעביר לי צ'ק מהמועדון כי הוא לא רצה להוציא כסף מהכיס. פנינו אליו אחרי שהתמלאו כל התנאים להסכם והוא סירב להביא את הצ'ק. הודענו לו שנפרע את הצ'ק שבנאמנות, הוא לא הגיב לזה. נתנו לו עוד שבועיים וגם אז הוא לא הגיב, לכן פרענו את הצ'ק לפי חוק".

סתיו שחם ויצחק שום בימים יפים יותר

בעניין טענותיו של שום לחובות עבר אמר שחם: "למועדון אין שום חובות מתקופתי, גם לא בנושא הפנסיה. הכל שולם. הראיתי לשום כי הוא קיבל את המועדון בעודף כספי. מועדון עם הכנסות מובטחות של מיליוני שקלים והשיטה שלו לנסות לספר סיפורים ולהכפיש את שמי לשווא תעלה לו גם היא בתביעת דיבה ובית המשפט יאמר לו זאת מפורשות. אנחנו עומדים לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותנו, קרי הוצאה לפועל ובית המשפט, בעקבות ביטול הצ'ק על ידי שום. יש בידינו גם אישור על ביטול הצ'ק מהבנק. כל ההסכם מולו לרכישת המועדון נמצא כרגע בסימן שאלה גדול והוא יקבל תביעה על כך".

יצחק שום מסר בתגובה: "הצ'ק המדובר היה צ'ק פרטי בנאמנות עד להחלפת הצ'ק של הפועל כפר סבא תמורתו, כך ששחם קיבל את הצ'ק הזה לידיו שלא כדין. עורך הדין שלו עבר עבירה. לנאמן אין שום זכות לתת צ'ק שבנאמנות, זה בניגוד לחוק".

באשר ליחסים בין השניים אמר הבעלים: "מהיום הראשון שחם לא עמד בהסכם שנחתם. מה-31 בחודש שחם היה אמור להעביר תשלומים עבור פנסיה של שחקנים והוא לא עמד בכך. עשרות צ'קים, שלא הוצגו על ידו בזמן חתימת החוזה, הגיעו מספקים. הצ'קים הגיעו לבנק לאחר הקנייה ואף אחד לא ידע עליהם. כמו כן, הגיעו דרישות תשלום ממאמנים, עורכי דין וסוכני ביטוח עבור פנסיות וביטוח לאומי, כולל הלווואה שהוא לקח ולא הוצגה בפנינו. הסכום של 250,000 שקלים הוא כסף קטן לעומת התביעה שתוגש נגדו".

לסיום אמר שום: "ניפגש בבית המשפט. הבן אדם אמר שאין שום חוב להפועל כפר סבא, ב-31.8 הוא היה אמור להעביר צ'ק פרטי עבור הפנסיות, איפה הצ'ק הזה? הוא הצהיר מיליון דברים שבשום דבר מהם הוא לא עמד. הקנאה גומרת אותו והוא עושה כל מאמץ לפגוע בהפועל כפר סבא".

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר