יוסי סדבון. תהילה מימון צילומים דניאלה קונטיני

סדבון פיטר את חברת סיעתו. תהילה מימון: "לא אפעל תחת איומים, אני אחליט אם לפרוש ומתי"

יו"ר סיעת האופוזיציה מתנגד למינוייה של חברת סיעתו כיו"ר ועדת הכספים: "מהיום תהילה אינה מייצגת יותר את סיעת כפר סבא בראש". מימון: "הוא הציב לי אולטימטום, או שאני פורשת או שהוא פועל נגדי באמצעים משפטיים"

פורסם בתאריך: 9.1.20 12:10

יו"ר סיעת האופוזיציה במועצת העיר כפר סבא בראש יוסי סדבון, הודיע כצפוי על הפסקת פעילותה בסיעה של חברתו לסיעה תהילה מימון, בעקבות מינויה ליו"ר ועדת הכספים העירונית. בתגובה אומרת מימון: "הבחירה אם לפרוש או לא נתונה בידי ובהתאם לכך אחליט אם, מתי ואיך לעשות את זה".

נזכיר שמאז הצהירה לראשונה על הכוונה להתמנות לתפקיד התנגד סדבון למינוי וטען ש"מדובר בתפקיד קואליציוני מובהק שאינו מתיישב עם היותה שליחת הסיעה לוועדת כספים מתוקף היותה חברת אופוזיציה. לא ניתן לנהל מדיניות כספים עירונית שזה תפקיד קואליציוני מובהק ובו בעת לבקר את פעולת הרשות".

"או שהיא באופוזיציה או שהיא בקואליציה": בצעד חריג מונתה חברת אופוזיציה כיו"ר ועדת הכספים. צפו

בהודעה לתקשורת שהפיץ היום כתב סדבון כי "על אף התנגדות הסיעה בחרה תהילה לקבל את אישור מועצת העיר למינוי זהב תאריך 1 ינואר 2020 התכנסה מועצת העיר ולמרות התנגדות ראש סיעת "כפר סבא בראש" החליטה למנותה כיו"ר ועדת כספים תוך התערבות בוטה וגסה של ראש העיר במינויים של סיעה שאינה שלו. נוכח החלטה זו התכנסה הסיעה בתאריך 08 ינואר 2020 וביקשה מתהילה להודיע על פרישתה מהסיעה. הובהר כי לא תוכל לשמש כנציגת הסיעה באף אחת מן הוועדות והדירקטוריונים העירוניים והסיעה תפעל למנות נציג אחר לכל התפקידים הללו בהתאם לסמכותה. לצערנו בחרה תהילה שלא לשתף פעולה על כן אנו נאלצים להודיע כי מהיום תהילה אינה מייצגת יותר את סיעת "כפר סבא בראש" עד לסיום ההליכים אשר ידרשו לשם כך. הסיעה מצרה על כך שתהילה נוהגת בחוסר בנאמנות וללא יושר ציבורי בסיסי כמתחייב מחובותיה לציבור שבחר בה כחברה בסיעה. סיעת "כפר סבא בראש" מאחלת לתהילה בהצלחה בהמשך דרכה".

מימון מסרה בתגובה: "מהרגע הראשון אמרתי שאני באה לתרום לציבור וזה בדיוק מה שעשיתי. מאז היבחרי לא החסרתי אף ישיבה והשקעתי שעות אין סוף בפעילות הציבורית תוך כך שאני לוקחת על עצמי תפקידים משמעותיים בועדת כספים, חינוך, דירקטוריון החברה הכלכלית ועוד. כל מי שעוקב אחרי פעילותי בשנה האחרונה יכול לראות שאני בחרתי להתעסק בנושאים עיניניים שנוגעים לציבור הרחב. בשונה מהדברים שנכתבו, נאמנותי נתונה לציבור כולו לאורך כל הדרך. עברו הימים מהעולם שבהם מנהיגות נשענת על צייתנות עיוורת. בפגישה שהתקיימה אתמול בחר יו"ר הסיעה להציב לי אולטימטום לפיו או שאני פורשת מסיעת "כפר סבא בראש" או שהוא פועל נגדי באמצעים משפטיים. ראוי היה שלא היה משתמש במילים הנוגעות לפקודות, איסורים, ציותים ואולטימטומים. עברו הימים בהם נבחרי ציבור פועלים בצייתנות עיוורת. ואין לי כוונה לפעול תחת איומים. חבל לי מאוד שבחר בדרך זו. ככל שרוצה יו"ר הסיעה לפעול באמצעים משפטיים, הוא מוזמן לעשות זאת בכל עת – לא פעלתי בניגוד לחוק ואין לי שום כוונה לא לציית לחוק! כפי שמסרתי לו בשיחת הטלפון לאחר הפגישה, הבחירה אם לפרוש או לא נתונה בידי ובהתאם לכך אחליט אם, מתי ואיך לעשות את זה. אני בוחרת להמשיך ולהתרכז בעשייה ציבורית ולא בעשייה פוליטית ולשמחתי אנשים רבים רואים זאת ומחזקים בדרך ועל כך מלוא הערכתי".


הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו


תגובות

3 תגובות
3 תגובות
 1. אהרון

  פשוט לא מבין את החוצפה. לא של הגב מימון מצד אחד ולא של הגב ספורטה מצד שני. נבחרתן כחלק נסיעה, לא מתאימה לכן מדיניות הסיעה תשנו מבפנים ואם לא מצליח לכן תתכבדו ותחזירו את המנדט. לא הגב ספורטה הייתה נבחרת לולא המשקל של ראש העיר ולא הגב מימון היתה נבחרת לולא המשקל של יור האופזיציה.
  הציבור בחר בסיעה אז תפנו מקום לבא בתור שיבצע את מדיניות הסיעה.

 2. גילבוע

  ספורטה לא צריכה להיות חותמת גומי. דרשו ממנה לתמוך במהליכים לא תקינים כמו אישורים בדיעבד לבית ספר שתלמידיו בכלל מגיעים מרעננה.. זה לא אותו דבר כמו לקבל תפקיד יו"ר ועדת הכספים – שצריך להיות מאויש על ידי חבר מהקואליציה.
  מיימון רוצה בקורות חיים ועדת כספים של עיר ברשימת ה 16 הגדולות בארץ, היא רואת חשבון, וזה בא לה בטוב. אז מה אכפת לה מסידבון, מה אכפת לה שהציבור שבחר בה לא רצה את סער אלא את סדבון. היא לא רואה ממטר

 3. אריק

  הגברת ספורטה לא מבינה את כללי הפוליטיקה, טוב עשה סידבון שפיטר אותה,
  כל הפוליטיקאים המזגזגים למדו שלכל שבת יש מוצאי שבת.

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"צומת השרון כפר סבא"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר